Arama sonuçları: *

1. N

Aida 64 Max Ram Miktarı

Arkadaşlar merhaba ben Ram yükseltmesi yapmak istiyorum normalde hp laptop umda 4 gb bellek ram vardı onu 4+4 8 e yükseltmiştim şimdi ise 8+4 12 gb ye yükseltmeyi planlıyorum ama Anakatımın max ram desteğine ihtiyacım var aida 64 programıyla baktığımda max ram 64 gösteriyor ama ne kadar doğru...
  2. N

GPU VRAM nasıul düşürebilirim ?

Merhaba, hic uzatmadan direk konuya giriyorum sistemimde 4 gb bellek vardı ben yaklaşık 1 hafta önce 8 gb belleğe yükseltmiştim ama bir sıkıntım oldu 8 gb bellekten tam verim alamıyorum çünkü laptop umda dahili ekran kartım 8 gb belleklten yaklaşık 2,1 gb ını atamış durumda ani bana 6 gb felan...
  3. N

8 GB RAM VAR AMA 6 GB KULLANILABİLİR GÖZÜKÜYOR

Merhaba öncelikle sistemimde 4 gb bellek ram vardı bugün 4 gb daha ram ekledim ve dual channel yaptım fakat görev yöneticisi ni actığımda 8 gb bellek gözüküyor ama 6 gb kullanılabilir gözüküyor bu arada işlemcim: Ryzen 3200 u ekran kartı : harici radeon 530 yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı...
  4. N

2, el ram güvenilir mi??

Evet beyler böyle ram ile ilgili sıksık konu açarım şimdi benim makineme ben bir ram alıcam şuan makinemde 2 slot var bir tanesi dolu özellikleri ise ddr4 3200 mhz ama 2400 mhz de çalışıyor ( onu bende anlamadım anakart desteklemiyor galiba ) ve cl17 değerine sahip 1,20 voltdur . şimdi size...
  5. N

Bu RAM imime uygun olan rami bulabilirmisiniz ?

Evet beyler ram bu cihazım laptop bu ram 4 GB DDR4 CL17 2400MHZ ve Voltajı da 1.20 volt cihazımda 2 adet ram slotu var bir tanesi gorseldeki ram ve yanina ayni ozelliklere sahip bir tane daha ram almak istiyorum fakat ayni marka nin ramini bulamadim ve sizden linki cihazimla uyumlu calisabilecek...
  6. N

Bu ramin aynısı bana lazım

Evet Ram bu arkadaşlar makinemde 2 tane ram slotu var 1 tanesi bu ramden takılı diğeri ise boş sizden ricam bu ramin yanina dogru bir 4gb daha bellek almak istiyorum ve sizden tavsiye öneri istiyorum. Şimdiden Teşekkürler Resimde görmüş olduğunuz ramin özellikleri, 4gb DDR4 2400Mhz laptop ram
Top Bottom