Arama sonuçları: *

1. E

Dell G2724D mi asus VG27AQ3A mı

selamlar arkadaşlar tam asusu monitörü alacakken dell in konularına denk geldim ve forumlarda dell ile ilgili neredeyse kötü yorum görmedim herkes delli asustan daha fazla önermiş sizlerin düşüncesi nelerdir asusun bu modeli yerine dell almak mantıklı mı olur pivot olmasının bana bir artısı yok...
  2. E

ASUS VG27VQ renk sorunu ve degisim süreci

Selamlar, daha önce de konu açmıştım renk bozukluğu ile ilgili. Monitörü degisim için aldığım yere gönderdim ama bana ürünü uzun saatler test ettik, sağlam diye geri donus yapmışlar. Sizce ne yapmalıyım? 14 günüm daha dolmadı, iade edebilirim. (Bir sürü ayar denedim renkleri dengeleyemedim)...
  3. E

2200tl ye monitör önerisi

beyler yarın asus vg27vq monitörümü iade edeceğim bana onun yerine 27inc 144hz veya 165hz monitör onerirmisiniz
  4. E

asus vg27vq ghosting ve ışık sızması

sizce ne yapmalıyım ghostingi bazı oyunlarda fark etmiyorum bile. Resimde ışık sızması biraz fazla çıkmış ama. İlk resimdeki sağdaki yeni monitörüm diğeri eski, yenide ışık sızması ufonun arkasından belli oluyor
  5. E

vg27vq bazı renkler çok soluk

iyi akşamlar arkadaşlar monitörü yeni aldım ve dp ile bağlıyorum bir kaç gündür kullanıyorum ve video falan izlerken bazı sahnelerde kırmızı turuncu gibi renklerin çok dikkat çektiğini fark ettim mavi gri gibi renkler çok soluk bunun nasıl ayarlayabilirim yada monitör mü bozuk
  6. E

vg27vq görüntü ayarı

aynı monitörü kullanan ve özel ayarlı olan var mı. En optimum ayarı nasıl yapabilirim
  7. E

ASUS VG27VQ g-sync acma

selam beyler dp portu çıktı kutusundan onun ile bağladım ama g-sync ayarını nasıl acacağımı bilmiyorum. Monitör ayarlarında adaptive-sync acıktı kapattım onu nasıl ayarlayabilirim g-sync ı
  8. E

SAMSUNG LC27RG50FQMXUF alınır mı

selamlar beyler 2500tl ye kadar bu nasıl şuan indirimde imiş alınır mı
Top Bottom