Arama sonuçları: *

1. Emir Aydın

Game Pass Oyun İlerlemesinin Kaydedilmesi Hk.

Selamlar :) Yakın bir süreçte Xbox Game Pass PC almak istiyorum ancak aklıma bir soru takıldı. Örneğin ben ilk ay 5.90'a üyelik aldım ve oynadım, sonra beğendim ve ikinci ay da 14.99 TL ile devam ettim. Sıkılıp para ödemeyi kestim. İleride tekrardan oynamak istediğimde bu oyunlara baştan mı...
  2. Emir Aydın

GTA 5 Kaplama Yüklenmeme Sorunu

Selamlar :) GTA 5'de kaplamalar geç yükleniyor, hatta bazen hiç yüklenmiyor. Bunun için bir çözüm öneriniz var mıdır ? Görev yöneticisinden CPU 0'daki tiki kaldırmamı önermeyin, onu yapınca kaplamalar düzeliyor ama 5 fps alıyorum.
  3. Emir Aydın

Google Üzerindeki Web Oyunları Kasıyor (Agar.io vb.)

Selamlar :) Sorun tam olarak başlıkta görüldüğü gibi. Sebebini bir türlü anlayamadım. Sistemim kötü değil, HD 7850 gibi canavar bir ekran kartına sahibim. Sistemimde bir çok oyunu da kasmadan oynayabiliyorum (LoL, Valorant, CSGO, Minecraft). Ancak şu google'daki oyunlarda fps 01. Belli ki...
  4. Emir Aydın

Yardım (Valorant) Riot Hesabım Twitch Hesabıma bağlı Olmasına Rağmen İlk Aşamayı Geçemiyorum

Bildiğiniz üzere Valorant şu an betada. Bizim de oynamak için twitch yayınlarını izleyip bize izin verilmesini beklemeliyiz. Ancak ondan önce riot hesabımızı ve twitch hesabımıza bağlamalıyız. Sorun şu ki ben bağladığım takdirde hiç bir şey olmuyor. Aşağıdaki fotoğrafda görüldüğü üzere normalde...
Top Bottom