Arama sonuçları: *

1. Dreams

Valorant Bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı hatası (Win 10 64bit)

İşletim Sistemim Win 10 64 bit sabah Guzelce Oyunuyordum ama şuan anlamadığım bir şekilde ilk önce Vanguard hatası sonrada bunu aldım lutfen yardımcı olur musunuz? (Masa ustum surekli takılıyor ayrıca)
  2. Dreams

Oyunlar GPU mu Kullanmıyor?

Bunu nasıl düzeltebilirim? İşlemcim: i5 7400 Ekran Kartım: GTX 1050
  3. Dreams

Yardım Oyunlarda fps im 144den 40 a kadar düştü.

Arkadaşlar Anlamadığım bir şekilde artık masaüstüm bile donuyor lütfen yardım edin.
  4. Dreams

Türkiye de Fortnite a neden herkes ''ÇÖP'' diyor?

Bence oyun güzel ama çoğu kişi oyuna çöp diyip geçiyor, Bu kişilerin çoğuda oyunu bir kere bile oynamamış insanlar.
  5. Dreams

Oyunlarda Seslerin Gidip gelmesi.

Arkadaşlar merhaba CPU m Sürekli %100 kullanılıyor ondan dolayı olduğunu düşünüyorum (başka kulaklıklar denedim gene oldu şarkı dinlerken VS sesler gitmiyor) PC Özelliklerim : (Yakında yeni bir bilgisayar alacağım ama dolar düşüşte biraz daha düşsün diye bekliyorum)
  6. Dreams

Yardım Oyunlarda Grafikleri Yükseltince ERROR Veriyor

Arkadaşlar Merhaba Oyunlarda Grafiklerimi Yükseltmek İstiyorum Fakat Böyle Bir Hata Alıyorum Ekran Kartım GTX1050 İşlemcim i5 7400
  7. Dreams

Yardım Oyunlarda Ses Kesilmesi ve cpu kullanımının %100 den düşmemesi

Arkadaşlar Merhaba Benim CPU m i5 7400 iyi bir işlemci değil biliyorum ama her oyunda %100 CPU kullanımında olması ve oyunun seslerinin gidip gelmesi pek hoşuma gitmiyor bu CPU kullanımımdan mı olur eğer CPU kullanımımdan oluyorsa bunu nasıl çözebilirim? (Oyun Oynanmaz halde artık oyunların...
  8. Dreams

Oyunlarda Drop Yemek

Arkadaşlar Merhaba Neredeyse Her Oyunda Drop Yiyorum FPS im Aniden 3 e vs. düşüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?
  9. Dreams

Oyunlarda FPS Drop Yemek

Arkadaşlar Merhaba Çoğu Oyunda FPS Drop Yiyorum bunu nasıl düzeltebilirim ?
  10. Dreams

Oyun Oynarken Seslerim Kesiliyor

Oyun Oynarken Seslerim kesiliyor nerden hasar aldığımı vs. Anlıyamıyorum oynanmıyacak derecede kesiliyor bunu nasıl düzeltebilirim?
Top Bottom