Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

trendyoldan bu saatte vp alsam gelir mi hemen

arkadaşlar mağazama özel haraket kelebek gelmiş onu almak istiyorumda bu saattte vp alsam trendyoldan hemen gelir mi ?
  2. İsmail Aslan

Çözüldü✓ AGT KURYE papara card , nottan çıkarıldı ne demek ?

Bugün (29.06.2022) Tarihinde SMS yoluyla AGT KURYE tarafından bir mesaj gelmiştir : "Papara kartınız teslimata çıkarılmıştır ancak teslim edilememiştir." Verdiğim adres iş yerinin adresi ve kargonun çalıştığı iş saatleri içerisinde adreste bulunmama ihtimalim veya bir başkasının bulunmama...
  3. İsmail Aslan

Hepsiburada Teknik Sıkıntı için iade edilen ürün de fiyat farkı karşılıyor mu ?

Sayın forum , 2020 aralık ayında 2600TL'ye aoc c27g2ze almıştım (hepsiburada satıcısından) ve o zamanlar piyasası bu civarlardadı. Ben bu monitörü günümüz de garanti yolu ile iade etmek istiyorum fakat şuan 2600tl ile iade alsam geri QHD güzel bir monitör alamayacağım.(mesala şuan aoc c27g2ze...
  4. İsmail Aslan

bkmkitap.com alışverişim 3 gündür kargoya verilmiyor.

-Ödeme yöntemi: kapıda ödeme -Verilmesi gereken kargo (benim tercihim): MNG kargo
  5. İsmail Aslan

bkmkitap.com Hizmeti kaliteli mi ?

Arkadaşlar bkmkitap güvenilir mi ? Ne kadar sürede gelir ? Tecrübeniz var mı ? Bu arada arkadaşlar okuma kitabı önerir misiniz? ?
  6. İsmail Aslan

(İncehesap) (mng) kargom.

Arkadaşlar gaming gecesinde xpg core reactor 850w psu aldım. Mng kargoya verilmiş fakat dün saat 15:03 den beri yani 25 saattir marmara aktarma transfer merkezinde bu normal mi ? Şehir: Gaziantep
  7. İsmail Aslan

Bimler de Google Play kodu Satılıyor mu ?

Uzun zamandır BİM e girmediğim için var mı yok mu bilmiyorum ? Satılıyor mu ? Varsa kaç TL likler var ?
  8. İsmail Aslan

N11 ' den 250tl üstü ne alınabilir ?

Arkadaşlar 25TL kuponum var bitmesine 7 saat kalmış değerlendirmek isterim. Ne alsam ? Hava soğutmamı aksam acaba ? Hava soğutma içinde 400tl bütçe filan var.
  9. İsmail Aslan

2124 steam puanı ile ne yapılabilir.

Arkadaşlar ne almalıyım ? Tavsiyeniz varmı ? 2.soru ; Durum: Hesabımın güvenirlik şeyi bu şekilde gözüküyor bu iyi bir şey mi ? Steam guard açık. 1613417022 @Mehmet bu arada ets 2 , fall guys , rust , PUBG , amang us ve witcher 3 ün pakedini aldım indirim varken 😂 (Among us 'u paketli aldım...
  10. İsmail Aslan

Amazon.tr güvenilir mi ?

Arkadaşlar bu kasayı alıcağım güvenilir mi https://www.amazon.com.tr/MSI-Mag-Forge-101-Temperli/dp/B082XH5HWY/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=msi+mag+forge+101m&qid=1608571319&sr=8-1
Top Bottom