Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Snapchat Gmail'e gelen arkadaş ekledi bildirimi uygulamada gözükmüyor

Merhaba forum üyeleri , saat 14 gibi gmailime teamsnapchat'den (x) seni arkadaş olarak ekledi diye bir bildirim gelmiş ve ben saat 22 gibi uygulamaya girip baktığımda o kişi yoktu bildirimlerde ve beni ekleyenler kısmında Bu e posta doğru mu ? Doğruysa snapchat uygulamasında o x kişisinin...
  2. İsmail Aslan

İlk Valorant editim nasıl olmuş ?

Merhaba forum , Davinci Resolve ile yaptığım ilk edit nasıl olmuş sizce ? -Eksiklerim nelerdir ? -İlerki editlerde ne yapmalıyım ? Bunları dikkate alarak kendimi geliştirmek istiyorum. (Editi galerimde dursun diye birde arada Instagram story atmak amaçlı yapıyorum)
  3. İsmail Aslan

Kimlik fotokobim arkadaşımın elinde.

Arkadaşlar virüs öncesi 7.sınıfta beden hocası kimlik fotokobilerimizi istemişti ve arkadaşımı görevlendirmişti işte bende verdim bu gitmiş bunu kopyalamış bana 10 dan fazla kopyası var kimliğimim beni tehdit etmiyor ama bir şey olur mu ? Yinede elaleme güven olmaz. Fotokobi ile ne yapabilir.
  4. İsmail Aslan

Forum için nick önerisi.

Merhaba Sayın forum sakinleri , forumda ismimi değiştirmeyi düşünüyorumda aklıma nick gelmiyor güzel,havalı,bilgili olduğumun nickle bile anlaşılacağı bir nick öneriniz varmıdır. (Trollemeyin)
  5. İsmail Aslan

Bime yeni F/P ekipmanlar gelir mi ?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere rival 3 220tl ye super fiyatla gelmişti ben alabildimde konu acaba güzel kaliteli ve F/P kulaklık ve mouse gelir mi ? (Bu konu düşüncülerinizi fikirlerinizi almak amacı ile açılmıştır yoksa geleceği bilemeyiz)
  6. İsmail Aslan

Msi anakart aldım bedava valhalla nasıl alabilirim

Arkadaşlar msi b550tomahawk bugün geldi ama ben bu valhallayı nasıl alcağımı tam bilmiyorum bu msi hesabı açtımda gerisini bilmiyorum 1608742335 ?
  7. İsmail Aslan

Yazın bakim dertleriniz neler

Arkadaşlar herkes şuan ki derdini yazsın Tabi yazmak isteyen varsa
  8. İsmail Aslan

Sol gözümu bir şey soktu

Sol gözümü gece yatarken bir şey sokmuş ve gözüm sabah şişti ve küçük açılmış şekilde olmuştu sağ göz kapana göre ve sol gözümün bulanık görmesi azıcık normal mi sadece sağ gözümle secebildim yazılar ı sol gözümle seçemiyorum bu böcek sokmasında dolayımı
Top Bottom