Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Profil mesajlarını profilin sahibinin onaylaması

Şimdi herkese açık , kapalı ve takip ettiklerim var diyelim. Yeni bir şey gelmeli "onay ile" diye. Mantığı şu biri benim profilime mesaj yazdığında önce profil sahibi o mesajı onaylar ve yayınlanabilir. Eğer yazılmasını istemiyorsa reddeder ve mesaj yayınlanmaz. @Mehmet Yılmaz
  2. İsmail Aslan

Mesajdaki , konudaki metini otomatik düzelten özellik.

Mesala ben bir yazı yazdığımda "cevap yaz" kısmının yanındada düzelt butonu olmalı ve buna tıklayınca otomatikmen noktalama işaretlerini , büyük-küçük harf yazımını ve mümkünse yazım yanlışını düzeltsin. (Kusursuz çalışmasına gerek yok) --Örnek-- mehmet abi abdullah abi
  3. İsmail Aslan

Kişileştirme özellikleri

1-foruma yeni temalar gelebilir mi ? 2-profil kişileştirme dahada gelişsin bence (steamdeki gibi) ve bu kişileştirme ürünlerini belli bir değer ile alalım. yani belli bir mesaj sayısına gelince , rütbe atlayınca , en iyi cevap seçilince , belli bir reaksiyon a gelince gelen bir coin olsun...
  4. İsmail Aslan

Nickimizi renklendirme.

Mesala nickimizi renkli bir şey yapabilelim 😂 @Mehmet Yılmaz
  5. İsmail Aslan

Yeni reaksiyon gelebilir mi ?

❤️Kalp atma reaksiyonu gelse güzel olmaz mı ? Birde dislike reaksiyonu geri gelemez mi ? @Mehmet Yılmaz Reaksiyonlar çok eksik bence bazen duygularımızı anlatmak isterken illa yazmak zorunda kalıyoruz :)
  6. İsmail Aslan

Forumda artık konuların onaylanması

Daha demin bakıma alınmış forum ve artık konular onaylanarak açılcak galiba ? Hiç bir moderatör ve yönetici aktif değilken ne olucak ? Konunun onaylanmasını yöneticiler aktif olana kadar bekliyecezmi ? Bunun iyi yanlarıda var ama kötü yanı daha çok yetişe bilceğiniz sanmıyorum (Hesap sorma...
  7. İsmail Aslan

Profilde mesajı başa sabitleme özelliği.

Mesala ben profilimde önemli bir şey paylaştım diyelim ben bunun en üstte olmasını yani sabitlemek istiyorum fakat böyle bir özellik yok. Gelirse güzel olmaz mı ? 1611777990 @Abdullah Hacıgül @Mehmet Yılmaz
  8. İsmail Aslan

Taslak özelliği ve birkaç özellik önerim.

1.Foruma mesala ben konu açıcam diyelim fakat geri sonra açmak istiyorum bunu taslağa kaydedebilme gelse güzel olur. (Google gmaildeki gibi) 2.bir konuyu bir rehberi belli tarihe ayarlama ; mesala ben 20 ocak salı günü saat 15:00 da bir rehber yapıcam bu rehberi önceden hazırlayıp şu saat e şu...
Top Bottom