Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

TYT İçin Tavsiyeleriniz Ve Kaynak Önerisi

Merhaba sayın forum ! Seneye 11.sınıfım (sayısal seçtim) -Bu yaz Matematik için aktif matematik 0'dan başlayanlara kitabını bitirip (10-15 günde) 345 e geçmeyi düşünüyorum -Problemlerde başlangıç için 9.sınıftan kalma çözülmemiş çap problemler fasikülümü kullanıcağım daha sonra başka kaynak...
  2. İsmail Aslan

10.sınıf için kaynak önerisi

Arkadaşlar - 1 tane orta seviye matematik kitabı (karekök düşünüyorum) önerisi - birer adet orta seviye kimya ve fizik için kaynak önerisi (biyoloji içinde biyotik düşünüyorum) - coğrafya içinde konuyu pekiştirmelik kaynak önerisi -tarih için kaynak önerisi , (Tek seferlik alışveriş için ...
  3. İsmail Aslan

Şiir ve o şiire uygun fon müziği önerir misiniz ?

Arkadaşlar slayt ve fon müziği eşliğinde tahtada şiir okuma ödevimiz var. Üç kıta filan olan , 9.sınıf şiir ünitesindeki kurallara uyan , seçkin bir şairin şiiri olan bir şiir öneriniz var mıdır ?
  4. İsmail Aslan

Ortaokulumdaki tüm kişilerin hangi liseye mezun olduğunu bulabilmem mümkün mü ?

Arkadaşlar ben şuan 9.sınıfım. ortaokulumdaki kişilerin nerelere mezun olduğunu bulabilmem mümkünmüdür ? Listesi filan.
  5. İsmail Aslan

9.sınıf FKB kaynak önerisi.

Arkadaşlar komple 9.sınıf için yetebilcek şekilde olursa güzel olur.
  6. İsmail Aslan

E Okul öğrenci bulunamadı diyor. (Çözüldü)

Sayın Forum Üyeleri ! E-okula giriş yaparken öğrenci bulanamadı diyor. Bilgilerimi doğru girmeme rağmen. Dün giriyordu. Bugünde LGS tercihim istediğim yere çıkmamıştı Nakil tercihi yaptım. Sonra bakım dedim e okulda nakil bilgilerine dedim fakat girmiyor.
  7. İsmail Aslan

(Lgs) Gitmek İstemediğim okula yerleştirilmişim. (Çözüldü)

Arkadaşlar Yardım edin ya ne yapıcam ya taa 7.tercihim gelmiş (lgs puanına göre) fakat ben ortalamaya göre 1.tercihimi istiyordum.
  8. İsmail Aslan

Tercih Yapmadan Önce Gidip Liseleri Gezebiliyor muyuz ?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Tercih zamanı yaklaştı (lgs). Fakat ben 2 okul arasında kaldım ve Tanıtım videolarını izlerkende pek detaylı olarak anlayamıyorum. Gidip okulu kendi gözümüzle gezebiliyormuyuz şu durumda ? başka nelere dikkat etmeliyim okuluma karar verirken ?
  9. İsmail Aslan

[DUYURU] 8.sınıflar ve 12.sınıflar kapanmayacak

Arkadaşlar kabine toplantısı sonucu okul öncesi eğitim kurumları , 8.sınıflar ve 12.sınıfların kapatılmayacağı kararı alındı. -Gözüm aydın- (Ben kapanmamasını istiyordum)
  10. İsmail Aslan

Estetik sanatı resimi derken ?

Arkadaşlar işaretlediğim kısımda hocamız böyle bir şey istemiş buna örnek verirmisiniz ? Ben bulamadım ve ne olduğunu anlamadım. Hocama WhatsApp dan yazıyorum cevap vermiyor o yüzden buraya soruyorum.
  11. İsmail Aslan

Cumhurbaşkanı neden eğitim hakkında bir şeyden bahsetmedi ?

Eğitim hakkında neden bilgi verilmedi ?
  12. İsmail Aslan

Neden eskilerdeki gibi fethetme olayları az ?

Merak ettiğim için soruyorum. Eskilerden sürekli fetihler olurdu , toprak kazançları , toprak kayıpları. Şimdi ise bu tür şeyler çok nadir neden ?
  13. İsmail Aslan

Ortak Türk Tarihi 'ni anlatan video önerir misiniz ?

Sayın forum ! Yarın OTH sınavım var 8.sınıf. Atacağınız video önerisi şuanki müfredata uyarsa ve 2021 yılında atılmış olursa güzel olur.
  14. İsmail Aslan

8.Sınıflar 29 Mart'da sınav olucaklar.

Arkadaşlar hocamız wp grubundan tarihleri attı. Bu bizim okula mı özel ? Yoksa sizdede bu tarihler mi ? (29mart pazartesi başlıyacakmış) (Bizim okulda böyle olabilir)
  15. İsmail Aslan

Yeni Nesil Matematiği yapamıyorum.

8.sınıfım ve haylen yapamıyorum , konularıda çok iyi biliyorum ama yeni nesili çözemiyorum ne yapmalıyım.
  16. İsmail Aslan

Ortaokuldan lise ' ye geçiş hakkında korkularım var :(

Arkadaşlar ben geçmişi sürekli özleyen birisiyim ve ortaokuldan liseye geçmek nasıl hissettiriyor ? Yıllarca beraber olduğum arkadaşlarımdan , öğretmenlerimden ve okulun kensini özlerim büyük ihtimal bu yüzden korkuyorum zaten az bir süre kaldı. :(
  17. İsmail Aslan

İngilizce ' yi yabancılarla konuşarak öğrenebilirmiyim ?

Merhaba sayın forum ! Benim merak ettiğim bir konu var , bu konu şudur mesala yabancı dc sunucularından yabancı arkadaş edinerek ve ilklerde konuşmaya çalışarak ingilizcemi geliştirebilirmiyim ? ingilizce ' yi türkçe gibi konuşabilecek düzeyde olmak istiyorum. Aynı zamanda konuşmayı öğrendik...
  18. İsmail Aslan

Sınav olanlar tekrar olucak mı ?

Arkadaşlar biz 1.sınavları olalı aylar oldu tekrar sınav olcakmı sınavı olanlar
Top Bottom