Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

steam koleksiyon kartı düşürmek için oyun/uygulama önerisi

arkadaşlar hali hazırda 1,96tl + zup s (kartları daha düşmemiş) var. extra ne alayım 1.96 TL ye.
  2. İsmail Aslan

Steam hangi zup oyunları kârlı ? (Şuan indirimde)

Arkadaşlar 6,67TL+1.5-3TL steamda bakiyem var bunu katlamak istiyorum hangi zup serisi kârlı ve idle master güvenilir mi ?
  3. İsmail Aslan

Steam 10,29TL'ye ne alabilirim ?

Bende olan oyunlar: rust , premium PUBG , payday 2 , left 4 dead 2 , ets 2 ,witcher 3.
  4. İsmail Aslan

Google Play store istediğim hesaptan oyun içi satın alım yapamıyorum

Arkadaşlar oyun içi satın alımda satın alma işlemini gerçekleştireceğim hesabı değiştiremiyorum. Değiştirmek istememim sebebi yan google hesabımda kupon olması. Nasıl değiştirebilirim ?
  5. İsmail Aslan

Kendi telefonuma steam guard yetkisini nasıl verebilirim ?

Arkadaşlar Steam'in mobil uygulamasını ilkte başka bir telefona indirmiştim ve yetki o telefonda şuan kendi telefonumda mobil uygulamaya girince steam guard koduna bakamıyorum çünkü yetki yok. Bu telefona nasıl yetki verebilirim ?
  6. İsmail Aslan

Google Play bakiyemle STEAM key alamam mı ?

Arkadaşlar google playda 16TL var bunla steam key almak gibi şeyler mümkün mü ?
  7. İsmail Aslan

Steam oyun önerir misiniz? , Raft alınır mı ?

Arkadaşlar 43tl bakiyem var. Bende zaten olanlar ; ets2 , rust , PUBG , witcher goty
  8. İsmail Aslan

Steam hesap durumu neden sarı

Arkadaşlar hesap detaylarına girdiğimde bu şekilde gözüküyor ; (Guard açık , eposta doğrulaması açık) Durum: Bunu nasıl yeşil yaparım ? Steam profilim 5$ ı geçti Cüzdanda 15.39TL Oyun olarak ise ; Rust Witcher 3 GOTY ETS 2 FALL guys PUBG
Top Bottom