Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Çözüldü✓ Görüntü gelmiyor RTX3070

Asus tuf rtx 3070 (Diğer bileşenler imzada) Okuldan gelip pc'nin başına geçeyim dedim. Bir baktım ekran kartında kırmızı bir led yanıyor ve açtım görüntü yok. Anakarttada kırmızı led yanıyor.
  2. İsmail Aslan

oyunlarda bulanıklık ve çok uzaklarda pixsellik

ekran kartı: Asus Tuf rtx 3070 (511.23) diğer sistem özelliklerim imzada -DDU ile 2 defa sürücü silip daha sonra temiz kurulum yaptığım oldu ve sonuç olarak bir şey olmadı. -Pixsellik dediğim tüm oyunlarda olmuyor ve ağaç çimen karakterin saçı gibi şeylerde ön plana çıkan şey değil. (mesala gta...
  3. İsmail Aslan

Rtx 3070 en stabil ve sağlam driver hangisi ?

Arkadaşlar 511.79 ve 511.65 dışında.
  4. İsmail Aslan

geforce experience kurmadığım driveri silme.

Arkadaşlar driveri 511.79 a güncellemek için kurulum dosyasını indirmiştim fakat geri bu driver a geçmek istemiyorum. Ben bu 511.79 kurulum dosyasını nasıl silerim ?
  5. İsmail Aslan

Zulada görüntünün gidip pc nin kendini yeniden başlatması.

Arkadaşlar sadece zulada oluyor diğer oyunlarda olmuyor. (Nadir) 240hz de kullanmadan dolayı bir sıkıntı mı ? (Bu sistemle neden zula oynuyorsun demeyin arkadaşlarımla arada girdiğim için)
  6. İsmail Aslan

Çözüldü✓ Oyun oynarken görüntü gitti.

Arkadaşlar oyun oynarken monitöre sinyal gelmemeye başladı. Kasayı nasıl kapatıcam. 1643906602 Arkadaşlar ne yapmam gerek ?
  7. İsmail Aslan

Rtx 3000 asus tuf serisi nasıl ?

Arkadaşlar asus tuf 3070 iyi mi sizce ? Kart şuan elimde ama daha dizmedim pc yi , bundan dolayı bilmiyorum ama nedense içime sinmeyen bir model sizce ?
  8. İsmail Aslan

15.000-16.000TL Sıfır Ekran Kartı Önerisi

Ekran kartı bulmamıyorum nasıl bulabilirim ? Yardım edermisiniz ?
  9. İsmail Aslan

Rtx 3070 e max kaç TL verilir (sıfır)

Kaç lira verilir max
  10. İsmail Aslan

200-300tl 2.el ekran kartı ne alınabilir ?

Arkadaşlar stok yok biliyorsunuz özellikle rtx 3000 serisinde stok krizi var. Fiyatlar düzelene kadar stok gelene kadar idaretenlik bir kart lazım olabilir Stok düzelincede rtx 3070 alcam Görüntü versin yeter ders çalışabileyim pc den yeter şuanlık :) Kesin almayacağım idaretenlik ama işlemci...
  11. İsmail Aslan

Rtx 3070 veya 3060ti 12gb modeli çıkacakmı ?

Arkadaşlar rtx 3070 in 12gb li bir modeli sizce çıkarmı çıkarsa founders editionu kaç $ olur
  12. İsmail Aslan

Rtx 3070 palit gamerock vs gamingpro vs inno3d inchil 4x

Arkadaşlad bu 3 ekran kartından hangisi sizce gamerock iyi diyorlar ama fan kısmına gelirsek tasarımı çok hoşuma gitmedi ama önemli olan benim için görünüş değil birde gamerockun soğutması iyi değil gibi görünüyor tasarım olarak testlerde sıcaklıklar güzel @cfranko hocam sizce hangisi birde eğer...
  13. İsmail Aslan

Msi gaming x trio rtx 3070 msi mag forge 101m kasaya sığar mı ?

Arkadaşlar emin olmak için sordum. Ve msi alıcağım kesin değil ama sığar mı gaming x trio 3070 msi mag forge 101m kasaya (Msi alma fazla para verme palit yeter demeyin konumuz farklı arkadaşlar zaten duruma göre karar vercem alcağım zaman rtx 3070 palit mi alırım msi mi yada başka markalar bakarız)
  14. İsmail Aslan

Çözüldü✓ Msi ve asus rtx 3070 in fiyatı

Arkadaşlar msi gaming x trio rtx 3070 Ve. Asus rog strix rtx 3070 in dolar olarak fiyatı ne kadar biliyormusunuz mesala 3070 500 dolar. Ya özel modeller kaç dolar
  15. İsmail Aslan

Rtx 3070 1080p de dlss açılıyor mu ?

Arkadaşlar dlss 1080p de açılıyormu merak ettim
  16. İsmail Aslan

RTX 3070 Displayport sorunu

Arkadaşlar bu konuyuyabancı forumlarda gördüm (nvidanın formu) nedir bu sorun bilen varmı
  17. İsmail Aslan

Gigabyte rtx 3070 alınır mı

Gigabyte'in bu modeli alınır mı ? İyimidir ve msi gaming x trio ve asus rog strix mi rakibi ? Soğutması filan iyidir değil mi? Arkadaşlar !
  18. İsmail Aslan

Rtx 3070 stoklar gelince ucuzlar mı

Arkadaşlar ocak ortalarına doğru filan stok gelirse ve rtx 3070 satılması gereken fiyatlara satılırmı ve piyasaya tam oturunca 6000tl nin altındaki fiyatlara bulmak mümkün mü
  19. İsmail Aslan

Rtx3060ti vs 3070 yakın geldi

Arkadaşlar rtx3060ti in fps değerleri bana rtx3070 e yakın geldi aralarında ne kadar fark var
  20. İsmail Aslan

Rtx 3070 stok sorunu ne zaman biter

Rtx 3070 piyasaya ne zaman tam şekilde oturur ve fiyatları düşermi
Top Bottom