Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Minecraft 1.16.5 modlu survival için mod önerisi

-Merhaba arkadaşlar serverı kendi bilgisayarıma kuracağım -arkadaşımla birlikte toplam 2 kişi oynayacağız - sistemim imzada mavi slimenin kullandığı modlar ve onun gibi eğlendirecek güzel modlar veya packler önerir misiniz ? -ben shaderda kullanıcam (çok detaylı ağır bir shadere gerek...
  2. İsmail Aslan

The Walking Dead (oyun) hakkında sorum

Arkadaşlar ben 2020 yaz mevsiminde mi ne 4 sezonuda ve dlc leride oynamıştım ve şimdi ise steamde twd nin pakedi vardı baktığımda ise bu vardı ; https://store.steampowered.com/app/916840/The_Walking_Dead_Saints__Sinners/ Bunun ana oyun ile hikaye bağlantısı var mı ? @Mehmet ' i konuyu takip...
  3. İsmail Aslan

Steam oyun iade talebim 1 gün 2 saat oldu normal mi ?

Arkadaşlar 15 şubat ' da among us almıştım paketlerinden birlikte 15,40TL di ve geri aldığıma pişman oldup dün iade talebi açmıştım üzerinden 1 gün 2 saat geçti hayla beklemede normal mi ?
  4. İsmail Aslan

Steam Among us iadesi

Arkadaşlar 15 şubatta saat 20:50 filandı indirimin bitmesine son dakikalar kala aldım. Among us ' un paketini aldım galiba 15 mi 16 TL mi neydi. Mastercard ile aldım fakat ben bunu geri iade etmek istiyorum ve aynı zamanda bu para cüzdanıma gelsin istiyorum bu mümkün mü ? Birde among us u...
  5. İsmail Aslan

Red Dead online RDR2 olmadan oynanır mı

Arkadaşlar sadece rd online alsam oynayabilirmiyim ve güzel olur mu ?
  6. İsmail Aslan

AC valhalla yı nasıl alabilirim ?

Arkadaşlar ben msi mag b550 tomahawk almıştım ve 31 Aralık öncesi aldığım için AC valhalla başvurusu yaptım ve kod geldi ben bu kodu nere girecem ? Msi sitesinde kod duruyor ve yanda redeem code yazıyo ona tıklayınca ubisoftconnect.tr ye yönlendiriyor. Ondan sonra ne yapıcağımı bilmiyorum...
  7. İsmail Aslan

[ETKİNLİK] steam kütüphanesini atsın herkes

Arkadaşlar merak ettim herkes steam kütüphanesini atsın Benim kütüphanem ; Yok :( Epic games / ps ve xbox da olur
  8. İsmail Aslan

Csgo source 2 gelicek mi

Arkadaşlar source 2 hiçbir zaman gelmiyecekmi ? Yada gelicek mi Galiba gelmeme sebebi toplulukun aktarılmamasımış ama mümkün mü gelmesi source artık eskidi source 2 gelse bence oyun çok daha iyi olucak.
  9. İsmail Aslan

Msi kampanyasi ile valhalla almak

Arkadaşlaf ben b550 tomahawk ve dün valhalla için başvurdum faturayı barkodu cmk miş seri nomuş herşeyi kaydettim ödülü talep ettim ve epostama bu geldi. Yani 20iş günü sonra onaylanırsa bana kod gönderilcek mi oyunun
  10. İsmail Aslan

Ücretsiz Oyun önerisi eğlenceli

Arkadaşlar valorant,unturned,csgo apex legends,fortnite,cod warzone zaten biliyorum bunlar dışında iyi free bir oyun var mı epic ganesin verdiği oyunlarda hariç
  11. İsmail Aslan

Zulada discord basılı tut çalışmıyor

Arkadaşlar kuzenim zulada discord bas-konuşun çalışmadığını söylüyor. Çözümü nedir.
  12. İsmail Aslan

Steam 22 aralık. İndirimleri

Arkadaşlar cyberpunk 2077 de indirime girermi bu tarihte
  13. İsmail Aslan

Cyberpunk 2077 tam olarak nasıl bir oyun

Cyber punk da tüm görevler ve hikaye bitince ne olucak gta 5 gibi mi ?
  14. İsmail Aslan

Kablonet 100 güldüren paket

Arkadaşlar öncelikle eğer konuyu yalnış yerde açtıysam özür dilerim. Ben başlıktakı paket ile ethernet kablosu bağlı şekilde twitch dlivd youtube gibi yerlerde 1080p canlı yayın yapabilirmiyim
  15. İsmail Aslan

Kışın steam indirimleri olucakmı

Kışında sonbahar indirimi gibi büyük indirim olurmu steamda
  16. İsmail Aslan

Gta 6 NE zaman çıkacak

Ne zaman çıkacak artık bu oyun okadar merak ediyorum ki 7yıldır sabır kalmadı rockstar games te 1 harf bilgi bile vermiyor
Top Bottom