Arama sonuçları: *

1. iamkirimli

Ucuz ve güvenilir WİN 10 Pro oem key

Akadaşlar Win 10 Pro Oem keye ihtiyacım var ama uygun fiyata bulamadım başka sitelerde 20 TL falan fakat güvenilir gelmiyo yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  2. iamkirimli

Photoshopta bu efekt nasıl veriliyor?

kolay olduğunu düşünüyorum ama nasıl yapıldığı hakkında fikrim yok. Hafif karıncalı bir efekt var bundan bahsediyorum.
  3. iamkirimli

Photoshop sadece siyah-beyaz tonlarında

Programı açtım kullanmaya başlıycaktım brush toolu seçip boyama yaptım gri renk çıktı acaba ben mşi yanlış renk seçtim diyip başka renkler denedim ama hep gri ve tonlarında boyama yaptı. Şimdilik brush toolda ki renklere ihtiyacım olmadığı için devam ettim ama resim ws. attığımda da aynı şekil...
  4. iamkirimli

Regeditte yanlış işlem yaptım

Arkadaşlar benim windows arama kısmına yazı yazılmıyordu. Bende youtubedan video izliyerek bunu düzeltmeye çalışıyordum. Regeditten işlem yapmam gerekti ve ben yanlışıkla başka bir dosyanın verisini değiştirdim rica etsem bana aşağıda yolda gösterdiğim dosyanın kodunu atar mısınız ? Yol...
  5. iamkirimli

Photoshopta özel renkler nasıl yapılır ?

aslında aradığım şey şu Adobe Photoshopta bu rengi nasıl elde edebilirim yada bunlara benzer renkleri (Bildiğiniz Yabancı ya da Türkçe videoları atabilirsiniz.)
Top Bottom