Arama sonuçları: *

1. iamkirimli

CS:GO Düşük FPS Sorunu

Bilgisayarımın temel özellikleri: FX-6300 4.1 Ghz 16 GB Ram (Kullanılabilir: 7.95GB) Nvidia GTS450 Daha kötü bir bilgisayarım olmasına rağmen 80-100 FPS arası alıyodum ama bu bilgisayara geçtim ve en yüksek 80, düşman görünce 30-40 a düşüyor bütün fps arttırma uygulamalırıı kullandım her şeyi...
  2. iamkirimli

Valorant bu oyunu oynamak için sistemini yeniden başlatman lazım hatası

dün gece hiç bi sorun yokken şimdi açtım ve bu hatayı aldım nasıl çözebilirm vanguardı sildim ettim ama düzelmiyor.
  3. iamkirimli

Wolfenstein serisini hangı sıralamayla oynamalıyım ?

wolfenstein oynamak istiyorum ama hangi sırayla ıynayacağımı ve nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.
  4. iamkirimli

Hikayeli oyun önerisi lütfen

Şu zamanlarda sadece cs oynamaktan sıkıldım ve biraz daha hikayeli oyunlara geçmek istiyorum ama bulmaca ya da puzzle olmasını istemiyorum düz ve çizgisel olması beni daha çok içine çekiyor fps olursa daha iyi olur. İlk oynadığım oyun call of duty olduğu için benzer oyunlar daha iyi olur. Son...
  5. iamkirimli

Valorant işlemci kullanımı %100

Arkadşalar valoranttayken işlemci %100lere çıkıyor discorda sesim bile en az 10 saniye sonra gidiyor görev yöneticisinden baktığımda valorant %50 60 civarı kullanıyor fakat görev yöneticisinde %100 gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim (sistem de darboğaz var fakat hiç bir oyunda işlemcimin...
  6. iamkirimli

CS:GO Skinler yavaş yükleniyor ve satın alma menüsü sorunlu

Arkadaşlar satın alma menüsüne geldiğimde mesela deagleın üstüne geldiğimde skin yok gibi gözüküyor ve 1 ayda 2 saniye sonra yükleniyor 1. sorunum bu. 2. sorunum ise satın alma menüsünde tekrardan elinde silah tutan karakter piksel piksel gözüküyor kesinlikle net değil bu konuda yardımlarınızı...
  7. iamkirimli

Call of Duty: Black Ops 2 Türkçe Yama Yok mu ?

1. oyunu oynadım hoşuma gitti 2yide oynamak istiyorum ama türkçe yama çıkartılmamış sanırım bi kaç sitede türkçe çeviri yapıldı deniyor ama onlarda virüslüymüş doğru mu ?
Top Bottom