Arama sonuçları: *

1. B

İngilizce klavyede ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

Klavye q klavye ama ingilizce ğ,i... gibi harflerin olmadığını biliyorum.Bu harfler aslında var ama ismimi yazmıyor klavyede?
  2. B

Yardım Tek renk özellikli klavye

Tek renk ozellikli dümdüz,bilek destegi olursa cikarilabilir olsun.Klavye siyah olursa iyi olur. 1602623255 Fiyat 150tl
  3. B

150tl tek renk özellikli klavye önerisi

Tek renk ozelligi olsun zaten bu fiyata membran var bilek destegine gerek yok.
  4. B

Klavye tuşa basınca...

@Treyarch klavyede bir kere oldu bu.A harfine bastım aaaaaaa... diye yazmaya başladı sonra yeniden başlatınca ayni sorun devam ediyordu cikardim geri taktim ama hala oyle oluyodu hani takilma gibi biseyde yok cunku k ye basinca ondada boyle oluyodu cikardim biraktim sonraki gün düzelmişti sorun...
  5. B

Yardım Klavye telefon tutucu yeri çok kötü duruyor

Klavyem var param var amaama düşündüm de para harcamaya gerek yok.Bunu kullanmamanın nedenide telefon tutacağı yeri onu ne yaparak dümdüz yapabilirim?
  6. B

Yardım Membran klavye önerisi

Arkadaşlar,membran yada yarı mekanik yada mekanik hisli hepsi aynı zaten 100tl civarı fiyat arttırılabilir.Tek renk özelliği olsun yeter siyah klavye önerisi.Bu fiyata mekanik olmadığı için membran istiyorum.
  7. B

Casper excalibur ex800 klavye alinirmi?

Casper excalibur ex800 mekanik klavye alinirmi?
  8. B

Bu videolardaki kulaklik klavye mouse nedir?

ve kulaklik klavye ve mouse nedir? 1600790148 Biri cevap verebilir kac kere one cikardim.
Top Bottom