Arama sonuçları: *

1. timury

RTX 2060M overclock nasıl yapılır?

Rtx2060 laptop nasıl overclock lanır ne ile overclok lanır birde ayarları nasıl yapılır overclock un anlatabilecek varmı?
  2. timury

GTX 590 ne kadara satılır?

Arkadaşlar elimde gtx 590 lı bir ekran kartı ne kadara satılır markası palit.
  3. timury

GTX 680 superoverclocked 450₺'ye Alınır mı?

Arkadaşlar selam benim bir arkadaş Gtx 680 sanırsam super overclocked diye bir kart satıyor 450 TL ye çok nadir bir şey dedi bende tipini mipini beğendim alıcam muhtemeln rafta duracak sizce alayımı?
  4. timury

Gtx 590 kullanılırmı.

Arkadaşlar merhaba Elimde Palit Gtx590 sistem var deüerlendirmek istiyorum ama sadece işlemcisi yok diğer her şey sapa sağlam duruyor sanırım 10 gb rami vardı sizce buna işlemci alıp kullanılırmı babama vericem bilgisayarı borsa işleri falan yapıyor kaldırdımı yoksa satmak mı mantıklı?
  5. timury

gtx 590 ımı kullanmaya karar verdim.

Merhaba yine bende eskiden kullandığım gtx 590 var sadece işlemcisi yok hangi işlemci uyumlu olur hiçbir fikrim yok sizden tavsiye bekliyorum. Veya bunu satmak mı daha mantıklı olur satılırsa kaça satılır 1500 e falan satılırm?
  6. timury

Merhaba gtx 590 palit hala kullanılırmı.

Geçen gün eskide kullandığım gtx 590 lı sistemi mi buldum ama sadece işlemcisi yok. sizce bu sisteme işlemci alıp 300 400 TL ye kullanılırmı kardeşim düşük oyunlar oynuyor PUBG lite gibi falan oynatırmı zoom a falan girermi ?
  7. timury

Merhaba Palit Gamerock 3080 4400 TL ye alınır mı??

Merhaba bir iş için rusyaya geldim burda ekran bilgisayar parçaları daha ucuz gibi 3070 gigabyte 3700 TL 3080 palit gamerock ise 4400 TL bu paralar verilirmi burdan almaya değermi?
Top Bottom