Arama sonuçları: *

1. Ali_

Yazıcımı windows görmüyor!!!

HP Photosmart C3180 yazıcı var elimde baya eski bir ürün fakat görmesi gerekiyor windowsun. sitesinde sürücüsüde yok nasıl yapıcam yardım edermisiniz lütfen?
  2. Ali_

Bluetooth Adaptörü Aldım Fakat 1 Saniye Gecikmesi Var Normal Mi?

bluetooth adaptör linki: link tp linki 5.0 bluetooth vesiyonu olan bir adaptörü fakat ses 1 saniye filan geç geliyor . konuşan birini izlediğimde dublaj yapılıyormu şgibi geldi normalmi sizce? bluetooth 5.0 olduğu için gecikme çok düşük olur diye düşünmüştüm.
  3. Ali_

Bluetooth Adaptör Alıcam Yardımcı Olurmusunuz?

Kulaklığın ucu kasanın girişnde kırıldı kaldı benimde bluetooth kulaklığım var zaten diyorum bluetooth adaptör alayım pc ye öyle kullanayım.uzun vadeli kullanacağım bir şey olduğu için de kötü bir şey almak istemiyorum. Kafamdaki soru şu blutooth 4.0 mı almalıyım yoksa 5.0 mı? Adaptörlerin linki...
  4. Ali_

Bu 3 hoparlörden hangisi daha iyi ?

arkadaşlar bu hoparlörler arasında kaldım hangisini almalıyım hangisi daha iyi? 1-) https://www.amazon.com.tr/dp/B001C3MWMS/?coliid=I2R1DL1QEK02DZ&colid=375NEDA7YD2WU&ref_=lv_ov_lig_dp_it&th=1 2-)...
  5. Ali_

Öneri Hoparlör önerir misiniz?(bütçe max 200)

Bütçe max 200 falan olabilir, masaüstü bilgisayar için, bluteeth olmasın bilgisayarımda yok. Bu fiyat bandına göre güzeö bir şey önerirseniz sevinirim.
Top Bottom