Arama sonuçları: *

1. Furknaykc

25k Bütce ile Toplama bilgisayar kasası önerisi ?

25k civarı bütcem var bu seviyede sistem arıyorum hazır sistem olur parça parça olur önerilerinizi beklerim.. Sıvı soğutma için, 1-2 k fazla verebilirim
  2. Furknaykc

7-8 Bin Civarı ekran kartsız sistem parçası önerisi ?

PUBG Steam versiyonu oynuyorum ryzen 5 1600 lü sistemde FPS çok düşüktü, galiba oyun işlemci odaklı olduğu için sorun yaşıyordum, bu yüzden 8.5 k ya kadar güzel bir sistem parçaları istiyorum ekran kartım mevcut ekran kartım Asus Rx 570 4gb versiyonu 2 3 ay kullanıp, rtx 3060 ile upgrade yapmayı...
  3. Furknaykc

Bu sistem alınır mı ?

4. Furknaykc

Sabit 10k Sistem önerisi ?

10k hazır sistem arıyorum yardımcı olur musunuz ?
  5. Furknaykc

Axle RX 560 4gb Sahibinden alınır mı ?

Üründe herhangi bir sıkıntı olmadığını sadece ekran kartı yükselttiği icin sattığını belirtti https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rx-560-4gb-128bit-21-ay-daha-garantisi-var-1044417508/detay
  6. Furknaykc

Sahibinden bu ekran kartı alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gtx-1060-3gb-1044310690/detay
  7. Furknaykc

3000 TL Ekran kartı + İşlemci

Merhaba Bilgisayar topluyorum ve elimde 3000 TL gibi bir miktar var. Daha önce aldigim parcalar mevcut : Anakart: Gigabyte B450M S2H Güç kaynağı: Shp v2 650w Ram : Adata XPG 8GB 3200 Mhz Bu parcalarin yanina en uygun fiyatli apu işlemci veya ekran kartı + işlemci tavsiyenizi bekliyorum ikinci...
  8. Furknaykc

İşlemci karsilastirmasi?

Ryzen 3 3100 mü ıntel i5 9.nesil hangisi tercihiniz olur ?
  9. Furknaykc

3600 TL Sistem Topladim Parcalar nasil ?

Boyle bir sistem topladım dahili depolamayı elimde bulunduğu için eklemedim sistem nasil yardımcı olur musunuz ?
  10. Furknaykc

3000 3500 ARASI EN İYİ PC TOPLAYABİLİR MİSİNİZ ?

Bu fiyat civarında pc istiyorum depolama felan olmadan toplarsanız güzel olur elimde depolamam var toplamamda yardımcı olursanız sevinirim :)
  11. Furknaykc

İki sistem bir seçenek hangisini almalıyım ? Tavsiye Öneri

İki sistem bir seçenek hangisini almalıyım ?
  12. Furknaykc

Ryzen 5 1600 ve rx 590 darboğaz olur mu ?

Ryzen 5 1600 ve rx 590 darboğaz olur mu ? Bir siteye denk geldim ve sitede böyle bişi yaptım ssd ve harddiskim olduğu için seçmedim seçtiğim paraya değer mi ?
  13. Furknaykc

EN FAZLA 3000 TL SİSTEM ÖNERİR MİSİNİZ ?

Araştırdığım bir sürü sistem var ama bir türlü bulamadım tam istediğimi ryzen 5 1600 ve ekran kartı rx 580 olan bi sistem arıyorum eğer bildiğiniz varsa konuda paylaşırsanız sevinirim iyi günler :)
Top Bottom