Arama sonuçları: *

1. Furknaykc

Öneri 1500 TL bütçe ile PSU önerisi verebilir misin ?

Belirttiğim fiyatı uçmayacak şekilde onerebileceğiniz PSU arıyorum. Mesh kasa ile birlikte 2.5k ya kadar çıkabilirim tavsiyelere açığım. Sistem: Ryzen 5 5600 Gigabyte b450m k Goodram 3600 2x8 cl18 Ekran kartı 3060 12GB versiyonunu almayı düşünüyorum M.2 alicam 1tb öneriye açığım ahahha
  2. Furknaykc

Vatandan alabileceğim Max 2000 TL Serin Kasa Ariyorum

Vatandan alabileceğim Max 2000 TL bütçe ile içini buz kestirecek (Önceliğim serinlik) kasa arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? Psu oluyor genelde boş kasa istiyorum.
  3. Furknaykc

Yardım SHP V2 650W 80+ Pin Sorun Hakkında

Yeni aldığım SHP V2 650W 80+ PSU kontrol ederken gözüme pin girişlerinde boş bir giriş farkettim PSU hakkında fazla bilgim yok altta gösterdiğim fotoğraflarda detaylı şekilde göstericem bu hatalı ürün mü yoksa orijinal hali mi böyle diye danışmak istedim.
  4. Furknaykc

Ryzen 5 2600 + RX 5500 XT sisteme nasıl bir PSU almalıyım?

Şöyle açıklayayım bir sürü konu var keşke psu tavsiye diye konu açılsa sabitlense çok güzel olur. Psu önerilerinde birden fazla marka tavsiyesi alıyorum baktıgım psularda ise kimisi kablolar kısa ya da sorunlu psu diyorlar 1 aydır araştırıyorum yemin ederim kafam allak bullak oldu altı üstü 500...
  5. Furknaykc

En Fazla 300 TL Psu Önerisi

Bir sürü konu var belirttiğim konu adında kafam cok karıştı bu konuda yardım istiyorum 300 TL maksimum fiyat yuvarlama farkı ile 10 TL arttırabilirim. Bilgisayar topluyorum buna göre psu önerebilirsiniz. 80 plus sertifikalı olursa çok memnun olurum tabi varsa :) Ryzen 3 3100 almadım ama uygun...
Top Bottom