Arama sonuçları: *

1. BehzatÇ.

Mastergame ANQA alınır mı ?

Arkadaslar 2. sistemimi 2 aydır uzay montaj olarak kullanıyorum haliyle baya tozlanıyor ucuz yollu bi kasa almak istiyorum bütce max 350 tabi daha ucuz olsa daha iyi olur şu model hoşuma gitti fiyatta uygun kullanan varmı veya bilgisi olan ssd alıcam birde ondan dolayı bütce iyice sınırlı yani...
  2. BehzatÇ.

Dragos LK04 Tarzında Kasa Önerisi İstiyorum

normal de 300-500 TL arası standart önü mesh kasalardan alıcaktım fakat şu modelin tipinde psu suz bi model alabileceğimi düşündüm bu tip psu suz olarak önerebileceğiniz en ucuz model nedir ...
  3. BehzatÇ.

Yardım Psu nasıl değiştirilir?

fsp hydro serisi psu aldım bunun değiştirme işlemini nasıl yapabilirim tek parça 8 pinli kablo yok 2 tane ayrı ayrı 4 lü pinli kablolar var bunların hangisi ekran kartına hangisi kasaya gelecek nasıl bilebilirim diğerleri az çok belli eskisini söküp aynı yere takıcam zatenpo
  4. BehzatÇ.

B450m s2h / 3100 için psu önerisi

Ekran kartına daha karar vermedim muhtemelen 500w yetecektir psu önerir misiniz? 80+ sertifikalı olsa iyi olur max 400-450₺ Bu nasıldır daha uygun bir öneriniz varmı https://urun.n11.com/guc-kaynagi/fsp-hydro-k-500w-aktif-pfc-80-bronze-atx-power-supply-120mm-fa-P449924905
Top Bottom