Arama sonuçları: *

1. Zebellah

15-17K Arası Sıfır Telefon önerisi

Şuan A21S kullanmaktayım 2800 TL'ye almıştım :D artık yani ekran kilidini açarken bile donuyor sosyal medya uygulamalarını söylemiyorum bile. Önereceğiniz telefonları bekliyorum.
  2. Zebellah

Samsung Galaxy M23 5G PUBG İçin alınır mı ?

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-m23-5g.html Bütçemiz Max 7K ama daha düşük olabilirse cok iyi olur bu fiyata alınır mı amacı sadece PUBG ve sosyal medya.
  3. Zebellah

Samsung Galaxy A04s PUBG rahat oynatır mı?

Merhaba kardeşime alacagız bütçe buna yetir ve taksit ile alınacak sadece PUBG oynuyor . Rahat bir şekilde oynayabilir mi?
  4. Zebellah

Rahatça video izleyebileceğim şarjı hızlı bitmeyen Telefon Önerisi.

Merhaba, Telefonum parçalandığı için şirketin iphone7 modelini kullanıyordum. Paramı biriktirdim bir süre Max 4850 TL bütçe ile başlıktaki gibi telefon önerilerinizi bekliyorum.
  5. Zebellah

3500-4000 TL Arası Telefon Önerisi

Selam dostlar, başlıkta belirttiğim bütçede önerilerinizi bekliyorum. Oyun oynanmayacak sadece sosyal medya müzik için kullanılacak. Şimdiden teşekkürler.
  6. Zebellah

1500 TL ye kadar telefon önerisi sadece youtube ve wp kullanılacak.

Merhabalar, Yaklaşık 6 yıldır Samsung galaxy A5 2016 modelini kullanıyorum. Artık telefonun kendine hayrı yok. Yeni alacağım telefonda da youtube ve wp harici pek başka bir şey kullanmayacagım. Fotoğraf bile çekmem. Önerilerinizi bekliyorum.
  7. Zebellah

4500 TL max 2 Adet Telefon Alacağım

Merhabalar, annem ve kendim için telefon bakıyorum fakat yüksek özelliklere gerek yok. Dediğim gibi ikisi toplam 4500 TL yi geçmemeli önerilerinizi bekliyorum. İyi çalışmalar.
Top Bottom