Arama sonuçları: *

1. S

Kasa ön USB port hızı yavaş

Flash bellek e bir şey kopyalamak istediğimde, ön USB 3.0 portuna taktığımda hız değerleri inanılmaz şekilde düşük çıkıyor ve kopyalama işlemi uzun sürüyor. Ama direkt arka taraftan anakartın USB 3.0 Portuna taktığımda hız değerleri normale dönüyor ve işlem kısa sürüyor. Acaba ön USB portlarında...
  2. S

Yardım Gigabyte B450M S2H BIOS Desteği

Arkadaşlar merhaba. Bundan 1 hafta önce Gigabyte'ın kendi sitesinde F60C diye yeni bir BIOS sürümü gelmişti. Bende yükledim ve güncelledim ama o BIOS sürümü kaldırılmış. Şuan en yüksekte F51 gözüküyor. Bunun sebebi nedir? Yeni bir BIOS gelir mi?
  3. S

Her anakartta voltaj ışığı var mı?

Arkadaşlar her anakartta voltaj ışığı var mı? Yani güç geldiğinde yeşil yanan ışık. Anakartım Gigabyte B450M S2H
  4. S

AMD Overclocking sekmesi gözükmüyor?

Arkadaşlar GIGABYTE Anakartlarda normalde AMD CBS nin altında AMD Overclocking diye bir bölüm olmadı gerekir. Bunda neden yok. Anakart: GIGABYTE B450M S2H
  5. S

SYS FAN KISMINDA N/A SORUNU

Arkadaşlar kasamda 6 adet fan var ve bu fanların kasanın arkasında bağlı olduğu bir hub var. Hub da 2 adet çıkış var, biri MOLEX besleyici, biri ise SYS fan ve AGRB. Doğal olarak SYS fan soketi 6 adet fanı çalıştıramayacağı için fanlar MOLEX’e bağlı ama aynı zamanda anakart fan güçlerini...
  6. S

Çözüldü✓ BIOS güncelleme sonrası ekran gelmiyor

Arkadaşlar Gigabyte B450M S2H anakarta BIOS güncelledim. her şey tamamlandı ekranda Reboot in 5 seconds yazdı bende ellemedim pc kendi kendini yeniden başlattı. Herhangi bir şekildr elle kapatmadım ama şuan karşımda böyle bir ekran var hangi tuşa basarsam basayım ekranda yazan yazılar çoğalıyor...
  7. S

aaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Top Bottom