Arama sonuçları: *

1. A

Masaüstü pc ne kadar eder?

Msi ventus gtx 1660 Ryzen 5500 4 bakır borulu 12cm kule soğutma Msi b550 a pro anakart Corsair vs550 Corsair vengeance lpx 3000mhz 8x2 ram Sharkoon tg5 blue 240gb wd green Sata ssd Bu sistem ikinci el de ne kadar eder satmayı düşünüyorum
  2. A

B450 Anakart ne kadar eder?

Asrock b450m hdv r4.0 anakartim var. İkinci elden saticam ne kadar eder?
  3. A

Anakart 5 bip sorunu

Anakartım asrock b450m hdv r4.0 bios en güncel sürüm işlemcim ryzen 5500 ekran kartım gtx 1660. Bazen hiç bir sıkıntı yokken bazen bilgisayarı ilk açarken basıyorum hdd led ışığı yanmıyor cpu fanı çok yavaş donuyor goruntu gelmiyor sonra restart tuşuna basıyorum kasadaki kafasına göre bazen 2...
  4. A

Kasadan gelen bu şey ne işe yarıyor

Bu resimdeki kahverengi şeyler ne işe yarıyor bilgisayarı ilk topladığımda da kasadan baya çıkmıştı ama hiç kullanmadim .
  5. A

Ekran kartı driver yükleyince Steam düzgün çalışmıyor

HP pavilion dv6 6b04st laptobum var Windows 11 yükledim aynı sorunu yaşadım Windows 11 den diye düşünüp Windows 10 yükledim ekran kartı driver ini kurdukdan sonra Steam de mesela topluluğun üstüne gelince açılan pencere açılmıyor veya hesabın üstüne gelince açılan ve mağaza da ekranın bazı...
  6. A

Occt de görüntü gidiyor

Bilgisayarım oyunlara girdikten bir süre sonra 5-15dk görüntü gidiyor kasa fanları isiklari çalışıyor. Occt stress testi yaptım 1 saat işlemci herhangi bir şey olmadı hata da çıkmadı sonra ram testi yaptım 1 saat yine sıkıntı yokdu. Sonra ekran kartı testi yaptım yine occt den görüntü gitti aynı...
  7. A

Bilgisayar çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Bazen bilgisayarımı açarken ışıklar geliyor kasa ve ekipmanların ama görüntü gelmiyor. Açıldığı zamanda oyuna girdikden sonra her seferinde farklı zaman sonra belli bir zamanı yok yani bi 5 saniye sesler bozuluyo sonra görüntü gidiyo. Görüntü gittikden sonra bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna...
  8. A

Anakart Bir Kez Bip Sorunu

Anakartım asrock b450m hdv r4.0 bilgisayar açılırken 1 kez bip sesi geliyor.
  9. A

Anakart Tek Bip Sesi

Asrock B450M HDV R4.0 anakartım var. Son zamanlarda ara ara oyundayken görüntü gidiyo ama kasa çalışmaya devam ediyor. Bende sorun olduğunu düşünüp kutunun içinden çıkan speaker ı taktım hata kodu için. Pc açılırken 1 kere bip sesi geliyor sanırsam bu ram sorunuymus bu bilgi doğrumu birinci...
  10. A

Sistemim ne kadar eder?

İşlemci ryzen 5500 ekran kartı msi gtx 1660 oc anakart asrock b450m hdv r4.0 kasa sharkoon tg5 psu corsair vs550 ssd 240gb wd green ram 8x2 corsair vengeance
  11. A

Ryzen 5500 frekans düşük

Ryzen 5500 ve asrock b450m hdv r4.0 anakartım var. Stock şekilde test ettiğimde frekans 4050 civarında ama 4250 olması lazım sıcaklıklar 50 civarında. auto oc ile +200 yaptıgımda yine 4050 civarında sonra manuel overclock denedim 4500mhz 1.25 1.30 1.35 her voltajda prime 95 de worker 5 hata...
  12. A

Ryzen 2600 1500 TL iyi midir?

Ryzen 2600 islemcimi satıyorum 1500 TL teklif geldi iyi midir? Piyasası ne kadardır?
  13. A

Ryzen 5500 almalı mıyım?

Ryzen 2600 işlemcim var ikinci elde sanırım 1500tl gibi fiyatlara satılıyor satıp Ryzen 5500 almak mantıklı değil midir sizce arada 800 TL civarı oynuyor
  14. A

Texture Shimmering Sorunu

her oyunda oluyor. Durduğumda doku parlıyor hareket ettiğimde kendi kendine düzeliyor. Sürücüyü ddu ile kaldırıp tekrar sürücüyü güncelliyorum ama devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  15. A

Çözüldü✓ Oyunlarda Rtx Açılmıyor

GTX 1660 ekran kartım var normalde rtx kullanabiliyorum. Cyberpunk da falan denemiştim hatta bugün spider Man remastred a girdim rtx ayarı silik gözüküyor aynı şekilde far Cry 6 da bu şekilde yardım edebilir misiniz?
  16. A

Anakart fan bağlantısı

Kule tipi bir soğutma aldim. Stok AMD wraith stealth ide bloğundan sökerek kasanın üstüne egzoz fan olarak kullanmayı düşündüm. Ama kablosu kasa fanı portuna yetişmiyor. Sorum şu kule tipi sogutmanin kablosunu kasa fanı kısmına takip bios dan işlemciye göre hızını ayarlamasını secersem ve egzoz...
  17. A

Vdroop ve BCLK düşmesi

Ryzen 2600 ve asrock b450m HDV r4.0 kullanıyorum. Oyunda veya stress testinde BCLK 93-95-97 gibi değerlere düşüyor. Ve vdroop yaşıyorum örneğin 3950mhz 1.4v girdiğim zaman stress testinde 1.3v düşüyor. Yardım ederseniz sevinirim
  18. A

Ryzen 2600 çalışmama sorunu

Resimde gördüğünüz gibi cinebech r23 çoklu çekirdek testinde işlemci bu şekilde çalışıyor. Kendim oc yaptığımda da voltaj düşüyor 3850 1.21 yapıyorum bostayken normal ama test başlayınca 1.13 e düşüyor aynı şekilde hızda düşüyor. Yardım edebilir misiniz
  19. A

Bios downgrade nasıl yapılır

ASRock B450M HDV r4.0 anakartım ve Ryzen 2600 işlemcim var. Bende şu an son sürüm olan p4.40 var p3.10'a dönmek istiyorum, dönebilir miyim? Bazı sürümlere geri dönülemiyormuş çünkü.
  20. A

2 pin fan bağlantısı

Asrock b450m HDV r4.0 anakartım var. Elimde 12v 0.07A fan var 2 pinli bu fani nasıl takabilirim
Top Bottom