Arama sonuçları: *

1. Dx Muum

KABLONETİN KAMPAYALARINI HİÇ ANLAMADIM

bir tane kampayada 500 tane fiyat var 100 mbps olanı istiyorum ama hangi fiyat geçerli bilmiyorum
  2. Dx Muum

TURKSAT ALINIR MI SİZCE

Binamda turksat kutusu var aradım müşteri hizmetlerini adresinizde kablofiber vardır dediler ilk 3 ay 146 TL sonraki 21 ay 96 TL ödeyeceğim değer mi 100mb download
  3. Dx Muum

Millenicom engelli indirimi uyguluyor mu

internet değiştireceğim aklımda şuan türknet ve millenicom var aklımdaki bir soruda millenicom engelli indirimi yapıyor mu bilen var mı
  4. Dx Muum

İNTERNET ÖNERİSİ İSTİYORUM

Arkadaşlar alt yapım 70 mbps vdsl türknete geçip 160tl lik paketini alırsam engelli indirimi ile 127 TL ye geliyor gibirnette 110 TL ama engelli indirimi yok orasıda 100 mbps download 8 mbps upload vs hepsi aynı işte sizin terchileriniz neler
  5. Dx Muum

ALTYAPIMIN DESTEKLEMEDİĞİ İNTERNETİ ALIRSAM NE OLUR

Arkadaşlar benim alt yapım vdsl ben gidip türknetin fiber alt yapılı paketini alsam ne olur
  6. Dx Muum

Bağlı ama İnternet Yok

Beyler modemin kablosunu falan çekmek gerekti çektim geri taktığımda internet gelmedi şu binanın internet kutusu varya ordan gelen kabloyu modemin hangi kısmına takıyoruz ben 'LAN' kısmına taktım
  7. Dx Muum

Gigafiber alt yapı başvurusu nasıl yapılıyor

Benim alt yapım 70 mbps VDSL ben gigafibere geçmek istiyorum . Alt yapı başvurusu yapacağım ama ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum sadece benim için alt yapı mı yapacaklar yani
  8. Dx Muum

İnternet Hizim Çok İyi̇ Deği̇l Mi̇

Mükkemmel bir internetim var bence GTA5 33 satte iniyor saniyede 700-900 kb arası
  9. Dx Muum

VDSL PAKET ÖNERİR MİSİNİZ

1000 mbps download 8 mpbs upload engelli indirimi vs veren bildiğiniz bir firma , paket var mı
  10. Dx Muum

8Mpbs upload yeterli mi

Gibirneyin 100mbps download 8mpbs upload lı paketine geçmeyi düşünüyorum alt yapım 70MBPS VDSL destekliyor benim için önemli olan oyunları falan hızlı indirmem bunun yanında 8 mbps upload yeterli olur mu
  11. Dx Muum

Gi̇bi̇rnet Güveni̇li̇r Ve İyi̇ Mi̇

İnternet değiştireceğim şuanda türktelekom kullanıyorum gta 5 i 33 saatte indirdim gerisini siz düşünün gibir nete geçmeyi düşünüyorum aranızda kullanan varsa önerebilir misiniz iyi midir bu pakete geçmeyi düşünüyorum .
  12. Dx Muum

Lütfen Güzel Bi̇r İnternet Öneri̇n

İnternet değiştireceğim şuanda kullandığım internet türktelekom %100 değiştireceğim GTA 5'i 33 saatte indirdim gerisini siz düşünün alt yapı olarak Kablosat ve fiber internet mevcut internet ve paket önerebilir misiniz fiyat max 150 TL civarlarında olsun
Top Bottom