Arama sonuçları: *

1. Dx Muum

Yardım Video izlerken ekran kırmızı oluyor

video/yayın izlerken ekran böyle kırmızıya dönüşüp duruyo
  2. Dx Muum

Öneri Rx6600 Driver ayarları nasıl olmalı

Arkadaşlar 22.5.1 kullanıyordum ama video izlerken sistemin fps'i biranda düşüyordu alt tab atıyordum kasıyordu 15 20 saniyeliğine böyle bir şeyler oluyordu bende 22.11.2 ye geçtim youtube'dan birkaç video izledim ama bana çok saçma geldi açılması gereken ayarı kapatıyorlar falan sizin...
  3. Dx Muum

EN İYİ AYARLAR SİZCE NE RX6600

arkadaşlar şuanda 22.5.1 driver kullanıyorum yeni gelen driverı indireceğim fakat en iyi ayarlar sizce ne yabancı videolara falanda baktım açıp kapattıkları ayarlar bana çok saçma geliyor birde burdan tahmin almak istedim rx6600 i5 11400 2x8gb 3000mhz
  4. Dx Muum

NVIDIA PHYSX BİLGİSAYARIMDA YÜKLÜ NEDEN ?

Arkadaşlar ekran kartım amd ama denetim masasında nvidia logosu fark ettim neden böyle ekran kartım rx6600 1665856065 Silmeli miyim
  5. Dx Muum

Tarayıcı Kullanırken Ekran Kartım Çok Fazla Kullanılıyor

Firefox kullaniyorum youtube da twitch de dolasirken ekran kartim cok fazla kullaniliyor bence sizin dusunceleriniz neler yanlis giden birsey var mi
  6. Dx Muum

Yardım EKRAN KARTIMIN FAN KISMINDAKI ISIKLAR DURGUN YANIYOR

Ekran kartim Powercolor hellhound rx6600 kartin ustundeki kurt logosunda mavi led yaniyor ama fanlardaki led suanda sonuk bir sekilde yaniyor ne yapacagim
  7. Dx Muum

Yardım Ekran kartimin isiklari gitti

Ekran kartim Powercolor hellhound rx6600 kartin ustundeki kurt logosunda mavi led yaniyor ama fanlardaki led suanda sondu ne yapacagim
  8. Dx Muum

AMD Sürücüdeki Bu Bilgilendirme Ne İçin?

amd driverinda performans kismindan dusuk voltaj , hiz asirtma gpu , hiz asirtma vram bunlardan herhangi birini secince bu uyari cikiyor anlamadim garanti disi falan mi kalir ekran kartim
  9. Dx Muum

RX 6600 EN IYI SOGUTMA HANGI MARKADA

Arkadaslar benim bildigim kadariyla rx6600 de en iyi sogutma powercolor hellhound rx6600 kartinda sizce
  10. Dx Muum

AMD YENI DRIVER BENIM ISIME YARIYOR MU

ekran kartim rx 6600 suanda kullandigim driver 22.5.1 racommended yeni cikan driver 22.6.1 sizce indirmeli miyim bu driverda gelen ozellikler isime yariyor mu
  11. Dx Muum

YOUTUBE'DA ekran karti kullanimi artiyor

twitchde yayin izlerken youtube'da video izlerken ekran karti kullanimim %13 e falan cikiyor ve 56-57 derecekere cikiyor hicbir sey acik degilken 40 larda takiliyor sicaklik derecesi ekran kartini ilk aldigimda boyle seyler yoktu format attim gecen acaba format attiktan sonra gpu kullanim...
  12. Dx Muum

Bilgisayar kafayı yedi yardım edin

arkadaşlar bilgisayarımın parçaları güncel parçalar valorant oynarken alt f4 attım ve attıktan hemen sonra mavi ekran yedim ve bilgisayarı açtım ekran kartı kendi kendine 4-5 saniyeliğine %100/80/50 kullanıma çıkıyor (boştayken çıkıyor bu arada masaüstüne falanken lütfen yardım edin) sistem...
  13. Dx Muum

Amd 22.4.1 driver yeni özelliği ne ?

ekran kartım rx6600 yeni driver gelmiş yeni bir özellik falan mı geldi ?
  14. Dx Muum

Rx 6600 Ekran Kartı Dri̇ver'i Hata Veri̇yor

Amd nin son çıkardığı 22.3.2 sürümlü driverı bende çalışmadı arkadaşlar yani indirdim ddu ile şuanki driverı sildim ve driverı yönetici olarak başlattım hata verdi kurulmadı tek bendemi böyle 1648561259 Ekran kartım rx6600
  15. Dx Muum

Amd'ni̇n Son Dri̇veri Ne İşe Yariyor?

amd'nin son çıkardığı driverın bir öncekinden ne farkı var boş yere zaman kaybı olmasın yükleyip kurmak falan bir farkı yok ise , şuanki driver sürümüm 22.3.1
  16. Dx Muum

ekran kartım çok az kullanılıyor

benim ekran kartım Powercolor hellhound rx6600 8 gb gddr6 , valorant oynarken ekran kartımın nerdeyse yarısından çoğu kullanılmıyor bu nedenle 200-250 civarlarında fps alıyorum şimdi normal olarak bazı arkadaşlar diyecektir 400 fps alsanda bir fark olmayacak diye , bunun bende farkındayım ben...
  17. Dx Muum

Powercolor Hellhound Rx6600 8gb İyi̇ Mi̇?

arkadaşlar bende powercolor hellhound rx6600 var marka falan olarak nasıl bir ekran kartı sorduğum kişiler soğutması çok iyi rog strix serisi ile aşağı yukarı aynı soğutmaya sahip dediler ki ekran kartının 58 dereceyi geçtiğini görmedim sizce nasıl...
  18. Dx Muum

RX6600 SON DRİVER İYİ Mİ

Arkadaşlar son sürüm driverı kurunca watman hatası falan almıştım 2-3 kere bence recommended olanı indirdim bunda watman hatası falan almıyorum ama driver da her şey kaybolmaya başlıyor örneğin yeni sürüm çıkınca update etme yeri vardı orası yok silindi Performans kısmı vardı orasıda silindi...
  19. Dx Muum

AMD DRİVER her şey KAYBOLUYOR

Driverda her şey kaybloymaya başladı her gün bir şey silinoyor
  20. Dx Muum

MSİ AFTERBURNER Mİ GÖREV YÖENTİCİSİ Mİ

ikiside farklı sıcaklık gösteriyor hangisi gerçek sıcaklık ?
Top Bottom