Arama sonuçları: *

1. priwchu

PPL DEN SONRA SPLİT İDMANA GEÇİŞ

Arkadaşlar 1 senedir bu programı yapıyorum.split ancak artık gelişmiyorum ve bunu çok uzun senedir aynı programı uyguladığıma bağlıyorum.sizce geçilir mi? geçilirse program önerir misiniz? 1686489218 beyler bilgehan koç split önerir misiniz? 1686490904 upupupup
  2. priwchu

Güray aydın HP 2 KONUSUNDA YARDIM

Arkadaşlar bu programı uygulamaya basliycam fakat haftada 4 gün şeklinde bir gün yap bir gün dinlen mantığında yapmak istiyorum.ancak sırt günüyle beraber bacak haftada 40 set oluyor.ben mi yanlış anladım programı acaba?
  3. priwchu

BOY UZAMA VE SPOR(fitness)

merhabalar dostlarım.direk geçiyorum konuya.yaklaşık 2 3 aydır agır şekilde haftada bir kere squat çalıştım ama her set tükeniş,5 6 tekrara düstügüm bile oluyordu.(smith machinede yapıyordum)sonra bıkratım ve şuan hack squat yapıyorum ama konu bu degil.16 yaşındayım 168 boyum var ve sizce bu...
  4. priwchu

Hiq creatin hakkında

Arkadaşlar 5 gr için tek ölçek mi yoksa çift ölçek mi aticaz?
  5. priwchu

Creatin Alicam ama hangi marka?

Arkadaşlar soru başlıkta.kaliteli olsun fiyat sorun değil.
  6. priwchu

Hangi̇ Marka Model Creati̇n??

Arkadaşlar sizce hangisi??
  7. priwchu

BULK'I BİTİRİP CUT YAPMAK

Arkadaşlar 168 78 kilo oldum.100 kg bench,85 kg row,270 leg press yaptım.simdi nasıl cut yapicam? nasıl bir yol izlemem lazım?cut olmasa bile karın kaslarım gözükmesini istiyorum. Belim şuan 81 Boyun 45
  8. priwchu

KASLARIN BELİRGİN OLMASI

geçen gün salonda birisiyle karşılaştım.ayni kilo ve aynı boydayız.(167.67 kilogram)ben çocuktan daha güçlü karın kaslarına sahipken(diğer kas gruplarıda dahil baya güç farkı var) çocuğun karın kasları gayet takır takır yerinde ve göğüs çizgileri vs.yerindeydi.ancak benim vücudum nasıl desem...
  9. priwchu

Squat Boy Uzamasini Engeller Mi̇?

arkadaşlar 16 yaşındayım boyum 167 ancak squatta vs.80 90 ile sete giriyorum aquat vs.boy uzamasını engeller mi?açıklar mısınız?
  10. priwchu

Vücudun Forma Gi̇rmesi̇

arkadaşlar kısacası temelleri vereyim bench press 60 kilo ile sete giriyorum 8*4 laterial raise 10 kilolar ile basıyorum dumbell press incline 20 ile 3 set 8 4 ncü set 22 ile 8 tekrar yapıyorum lat puldown 50 kilo ile sete giriyorum 8*4 dumbell row 25 ile kilo ile sete giriyorum 10*4 biceps...
  11. priwchu

Fi̇tness Ve Masturbasyon

arkadaşlar herkesin merak ettigi şeyi bugün açıklıga kavuşturmak istiyorum. SPORDAN SONRA MASTURBASYON YAPILIR MI?SAKINCASI VARMIDIR?
  12. priwchu

GÜRAY AYDIN HİPERTROFİ ANTREMANI YAPILIR MI?

https://drive.google.com/file/d/1MJZv2B_HELR7hBw7Dbo7QJjdb5e22ar9/view fikirleriniz nelerdir? 3 aydır split yapıyordum ve ppl ye geçmeye karar verdim.sizce yapılır mı?
  13. priwchu

Bazen Spor Performansinin Düşük Olmasi

arkadaşlar biraz cahilim bu konularda vücudum yerinde fakar çok bir bilgim yok.diyelim ki geçen hafta incline dumbell press 17,5 kilo 11 8 7 yaptıysam,bu hafta mesela aynı kiloda 8 7 6 yaptım ama tükenişe kadar gittim.bu ne anlama geliyor?bu durum gelişmemi engeller mi?
  14. priwchu

Fi̇tness Bacaklardaki̇ Problem

Arkadaşlar bacaklarım normal derecede.75 kilo falan squat giriyorum diğer hareketleride yapıyorum.ama bir türlü leg press dr yüksek kilolara çıkamıyorum.140 kiloya çıkabildim en fazla.nr yapmam lazım?
  15. priwchu

1,5 AY ARA VERME SONRASI HACİM KAYBETMEK

spora 1,5 aydır gitmiyordum.gücümde herhangi bir düşüş yok fakat(hatta garip bir şekilde güçlenme var)ayrıca da 4 kilo falan verdim.kollarım 37 38 idi fakat şuan 35 36.belimde inceldi 81 den 78 e indi. 1658498235 sizce 1 ay düzenli gitmeden sonra kollarım eski formuna döner mi?
  16. priwchu

Spor programım nasıl? Öneriniz varmı?

şuanda:yaptıgım antreman pazartesi:gögüs triceps salı sırt:biceps çarşamba: omuz perşembe:gögüs(sadece gögüs) cuma:bacak cumartesi pazarda offday.nasıl program sizce?
  17. priwchu

SIRT BİCEPS VE GÖGÜS TRİCEPS İÇİ YARDIM

merhaba arkadaşlar iyi forumlar.sırt ve gögüs antremanım gayet güzel fakat triceps ve biceps için bir türlü içime sinmiyor.sizce 3 hareket olmak üzere bu bölgeleri en iyi hangi hareketler ile çalıştırabilirim?
  18. priwchu

ANTREMAN SONRASI ÖGÜN İÇİN YARDIM

arkadaşlar fitness da bu konuda takılı kaldım.akşam 10.30 gibi antremandan çıkıyorum 11.30 gibide uyuyorum.sizce antremandan sonra ne tüketmeliyim?fazlada yaglanmak istemiyorum
  19. priwchu

5 Günlük Spli̇t Antreman Hakkinda Soru

arkadaşlar haftada 5 gün split antreman yapıyorum.yag oranım ise %15.bunu bir tık daha düşürmek istiyorum.sizce cardioyu her antreman sonumu yapmalıyım,yoksa belirli günler mi?
  20. priwchu

TAEKWONDOYA 3 YILDAN SONRA GERİ BAŞLADIM VE SORULARIM

arkadaşlar yeniden basladım.ama içimde böyle sanki şampiyon olmam gibi bi zorunluluk var.uzun bir aradan sonra yeniden başlayanlar sizler ne yaptınız?
Top Bottom