Arama sonuçları: *

1. Aizen

Arkadaşlar şehirler arası otobüs hakkında bilgisi olan var mı ?

Arkadaşlar 17 yaşındayım ve kız arkadaşım başka şehirde şuan bana biri bilgi verebilir mi yani mesela kamilkoçtan bilet aldım otogara onlar mı götürüyor beni ve 17 yaşındayım bilet alırsam sorun çıkar mı ? Haftaya gitmem şart bekliyor 1 günlüğüne gidip akşam döneceğim ama akşam döndükten sonra...
  2. Aizen

Arkadaşlar sizce yaptığım The Walking Dead editi nasıl olmuş ?

Arkadaşlar dizi çok izledim defalarca bitirdim diyebilirim ve edit yaptım sizin ile paylaşmak istedim yaptığım editte Rick adlı karakterimizin sezon sezon delirdiği yerleri alıntılayıp Look at me şarkısını kullandım sizce montaj yaparken nelere dikkat etmem gerek bilen arkadaşlar öneri yaparsa...
  3. Aizen

Adaletin Bu mu Dünya ?

Arkadaşlar ülkedeki bilgisayar parçalarının fiyatları nasıl bu hale geldi ben çıldırmak üzereyim amazondan topladığım sisteme bakar mısınız gördükçe sinir oluyorum sizin fikirleriniz nedir ?
  4. Aizen

Papara black kart sözleşmesi sorun çıkartır mı ?

Arkadaşlar ben papara black kart aldım imza vs şeyler istediler kimlik bilgileri ama sıkıntı çıkar mı kullanan arkadaşlar yazabilir mi ?
  5. Aizen

Topraksız prize ps4 takılır mı

Arkadaşlar taksam sorun olur mu?
  6. Aizen

500 TL Oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar arkadaşım alıcak öneri yaparsanız sevinirim.
  7. Aizen

Fivem Rp Sunucu önerisi

Arkadaşlar oynadığım sunucu kapandı :( bildiğiniz iyi bir yer var mı ?
  8. Aizen

Bu Pc Ne kadar eder ?

Arkadaşlar arkadaşım bilgisiyarı satıcak sizce ne kadara gider ? 1.5 tb harddisk 8gb ram 3000 mhz 500 watt high power psu.
  9. Aizen

1300 TL Oyuncu Koltuğu

Arkadaşlar 1300 TL ye kadar oyuncu koltuğu önerir misiniz ?
  10. Aizen

Xigmatek X Power PSU Ses Sorunu

Arkadaşlar https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-x-power-650w-80plus-guc-kaynagi.html bu psu yu kullanmaktayım fakat sesli çalışıyor kışa doğru psu değiştireceğim sizce o zamana kadar bir sorun olur mu sistem daha 5 aylık psu da aynı şekilde.
Top Bottom