Arama sonuçları: *

1. M

Arctis 7+ yerine arctis 7p+ alsam bir şey olur mu

Arkadaşlar arctis 7+ wireless alacaktım ama fiyatı artmış 7p+ aynı fiyatta kalmış ama ps5 için diyolar bi sorun olur mu pc de kullanıcam aynı kulaklığın ps5 için de geliştirilmiş versiyonu mu yoksa pc de kötü mü olur kaç defadır konu açtım cevap veren yok kulaklık bölümünde
  2. M

jetklik adlı satıcı güvenilir mi ?

hepsiburada da steelseries kulaklık alıcam da amazonda da satıyor beyaz rengi yok diye hepsiburadaya baktım orda da var bu satıcı amazonda varsa orijinaldir herhalde değil mi ?
  3. M

Oral b şarjlı diş fırçası önerisi

Arkadaşlar diş fırçası alıcam da oral b vitality diye var 900 küsür Migros’ta 550 filandı tam hatırlamıyorum bir de pro var 1100 küsür o da 750 filandı hangisi alınır sizce fark var mıdır ?
  4. M

Apple Watch se 2022 alınır mı ?

Arkadaşlar tam bu saate çıkacak kadar bütçem var alınır mı sizce yoksa Huawei gt3 vb gibi modellere mi yöneleyim ( telefonum iPhone 8 , laptop MacBook Air m1 , kulaklığım airpods 2. Nesil ) apple dan devam mı edeyim yoksa değmez diyip diğer markalarınkine mi bakayım ? Normalde apple kullanmamın...
  5. M

bu apple kablosu alınır mı ?

apple 20w hızlı sarj adaptörü aldım ama ucu farklı diye kablo arıyorum orijinal kablo pahalı geldi adaptörle aynı fiyat 429 2 metresi ise 700 küsür çok pahalı bi kaç kişi çok çakmalarından da alma ama piyasada iyi markalar var onların kablolarından alabilirsin demişlerdi ve bu markayı önerdiler...
  6. M

Bu site dolandırıcı mı ?

Selam arkadaşlar hızlı şarj adaptörü alıcam da bu site Apple’ın sitesi mi ?
  7. M

3 Aylık Discord Nitro Kodu Aldım Çalışmıyor?

Arkadaşlar dc de kod yerine yazınca algılıyor kod olduğunu ama link olarak girip ödeme yöntemi ekleyince olmuyor sebebi nedir ? ( üzgünüz bir hata oluştu bu kodu kullanamayacaksınız diyor dc hesabını yeni açtım ilkkez nitro kullanacağım )
  8. M

item satış 3 aylık kod nasıl yüklenir ?

arkadaşlar 3 aylık kod aldım hesabım yeni hiç nitro kullanmadım kodu yazıyorum bu bir promosyon koduna benziyor buraya tıkla butonu var almak için ama basınca bir şey olmuyor nasıl yaparım chrome a yazman gerekiyor filan dediler de bir şey anlamadım
  9. M

Qp bilişim vs incehesap

Arkadaşlar mouse almayı düşünüyorum ikisinde de aynı fiyat hangisi daha hızlı ve güvenilir gönderir ?
  10. M

en ucuz ve güvenilir test-okuma kitabı alışverişi

hangi siteden yapılı arkadaşlar ?
  11. M

İyzicoya attığım parayı geri kartıma atamıyor muyum ?

Papara kartımdan 18.50tl attım ama geri almak istediğimde banka hesabına alabiliyosunuz diyo benimde banka hesabım yok la daha yeni attım karttan kartta benim ismime kayıtlı ne saçma iş yapıyolarlar
  12. M

İyzicoyu internetten nasıl kullanıcam

İnternetten oyun alıcam , steam epic değil bi oyun satma sitesi kartımdaki parayı izzivoya attım geri atılmıyomuş kartı saçma , nasıl ödeme yapıcam iyzico ile
  13. M

itopya bayramda hizmet veriyor mu ?

bu bayram indiriminde aldıklarımız bayramdan sonra mı kargolanıp getirilecek yani 3 gün dedikleri bayramdan sonra bide 3 gün mü beklicez yoksa bayramda da çalışıyolar mı yani bayram bitimine mi gelcek kargolar
Top Bottom