Arama sonuçları: *

1. FatihBayKıyak

Gıgabyte Monitör deki pixsel arza sı garanti kapsamında mı?

Merhabalar başta belirtim gibi Gigabyte monitör de pixsel arzası var, 17 şubat günü aniden beliri verdi kırmızı dikey şerit şekinde pixsel görüyorum uzun şekilde ve monitör darbe asla almadı siyah ve gri renk tonlarda görünüyor kırmızı şerit ve garanti kapsar mı Sinerji bilgisayar ile konuştum...
  2. FatihBayKıyak

bit derinliği nedir ?

Selamlar herkese bit derinliği nedir, titremeli 8 bit değil di normalde bende ekran kart ayardan 8 e çektim 10, ve 12 bit var sizce kaç olmadı bit derinliği bilmedim için soruyorum :)...
  3. FatihBayKıyak

Sinerji bilgisayar ürün iademi almıyor

Bu ay oldu 1 ölü pixselim var iade hakımı kullanmak istedim ancak ürünü iade almadılar 14 gün iade hakımı hiçe sayıyor ve satıcı firma şunu diyor servis ne derse o bizi bağlamaz iyi de ben paramı Sinerji'ye verdim ama endeks bilişim iademi onaylamadı endeks bilişim RMA servis kendisi Gigabyte...
  4. FatihBayKıyak

Sinerji bilgisayar monitör iade süreci

Merhabalar iyi forumları 1 hafta önce sinerji bilgisayar dan Gıgabyte marka monitör aldım ve ölü piksel çıktı Perşembe günü sinerji yi aradım ve ürün iade etmek istedimi söyledim onlarda ürünü servise gondermemi ve ordan gelecek karara göre iade ona göre onaylanır dediler ama şikayetçi oldum...
  5. FatihBayKıyak

Gıgabyte Monitör aldım 1 hafta sonra da 1 tane ölü piksel olduğunu farkettim

İncehesap'dan Gigabyte M.27Q monitör aldım ilk geldi gün kontrol etim ölü pixsel vesaire bir şeyi yoktu ancak dün beyaz ekran da orta kısımlarda ölü pixsel başlangıcı oldunu fark etim ine gibiydi leke gibi bir şey fotoğraflarda beli olmuyor ama çıplak gözle bakılınca beli ediyor ince hesap iade...
  6. FatihBayKıyak

ips glow var monitörüm de bu normalmi ?

gigabyte m27f 27 monitör aldım ancak ips glow var monitörüm de bu normalmi sorun olurmu büyüme gibi yada ips lerde normal birşeymi ...
  7. FatihBayKıyak

MSI Optix MAG274R 27 1ms 144Hz FreeSync Premium Alacağım sizce nasıl Kullanan Varmı?

Baylar Bu monitörü alacağım hiç kullanan varmı aranızda ? Olumlu yönü varmı :)
  8. FatihBayKıyak

Viewsonic XG2405 24 IPS Monitör Kullanan varmı aranızda?

Viewsonic XG2405 kullana varmı aranızda arkadaşlar, varsa memnun musunuz monitör den FreeSync, VSync, titreme sorunu veya başka problemleri varmı yoksa temizmi ? gönül rahatlığıyla alabilirmiyim
  9. FatihBayKıyak

HP 5ZU98AA 24 144Hz 1ms ekran kendi kendine 94hz düşüyor

SELAM MİLLET, HP 5ZU98AA 24, 144Hz 1ms monitör aldım bi maruzatım olacak, Monitör menusünden 144Hz ayarına çekiyorum kayıt ediyorum ancak kendi kendine 94Hz düşüyor, bu arada HP'nın kendi HDMI kablosunu kulanıyorum yeni geldi ürün acaba kablo kalitesiz oldu içinmi böyle sorun oluyor? Ve Display...
  10. FatihBayKıyak

HP 5ZU98AA 23.8 144Hz .TN panel alacağım nasıl?

baştan belirtmek istiyorum ben TN paneli kasen alıyorum ips ve va paneller beni rahatsız ediyor takıntılıyım, HP 5ZU98AA 23.8 144Hz model ürünü kullana varmı varsa yorumlarınız nedir yada sağlam bir monitör mü? HP ürünleri güvenli die bilyorum...
  11. FatihBayKıyak

Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8 165Hz monitör alacağım fikirleriniz nasıl?

Arkdaşlar ben 2 kes monitör aldım AOC marka ve GamePower bunların 2 si sorunlu çıktı ve beni baya üzdü bu yüzden biraz araştırma yaptım asus monitör ideal olduğunu söyledi çoğu insan, bu yüzden Asus TUF Gaming VG249Q1R 23.8 almakta kara kıldım nasıl sizce sorunlu bi monitör mü emin olmak...
Top Bottom