Arama sonuçları: *

1. E

Kotlin hata alıyorum yardım eder misiniz?

ParseError at [row,col]:[21,52] Message: XML document structures must start and end within the same entity. Hata bu yardım eder misiniz?
  2. E

Android Studio RecyclerView'da hata alıyorum YARDIM

"Unresolved reference: layoutManager" Hata bu val layoutManager = LinearLayoutManager(this) RecyclerView.layoutManager = layoutManager val adapter = RecyclerAdapter(superKahramanIsimleri,superKahramanGörselleri) RecyclerView.adapter = adapter Eğitimdekı adam da aynı böyle yazdı bende...
  3. E

Kotlin bilerek nerelerde çalışabilirim?

Arkadaşlar şuan kotlin programlama dili öğreniyorum.Öğrendikten sonra nerelerde çalışabilirim?
  4. E

PHP dili iş imkanları nelerdir?

Arkadaşlar ben PHP dilini öğreniyorum.Öğrendikten sonra nerelerde çalışabilirim?
  5. E

Android Studio İntel HAXM hata veriyor

Android Studıo'da intel haxm inmiyor neden inmiyor?Hata veriyor
  6. E

HTML CSS VE JAVASCRİPT DİLLERİNİ BİLMEDEN PHP ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

Arkadaşlar ne zamandır yazılım öğrenmek istiyordum en son imzamdaki sistemi topladım ve başladım.Daha önceden hiçbir yazılım dilini öğrenmedim direk PHP'ye başladım. HTML CSS ve Javacript dillerini ile ilgili ön bilgilendirmemi aldıktan sonra PHP'ye geçıyoruz zaten.Bu ön bilgilendirmeler ile...
  7. E

Sadece PHP ile web sitesi yapabilir miyim?

Sadece PHP kullanarak web sitesi tasarlayabilir miyim?
  8. E

Hangi yazılım dilini öğrenmeliyim

Arkadaşlar amacım yazılım öğrenip iş bulup çalışmak istiyorum. Yazılımı BTK AKADEMİ kursundan öğreneceğim.Hangi kursu tavsiye edersiniz?
Top Bottom