Arama sonuçları: *

1. Burak.twitchNietral

Sürücü Kursu Değiştirebilir miyim?

Arkadaşlar bir sürücü kursuna kayıt oldum fakat hiç bir şekilde ücret vesaire ödemedim sadece belgeleri verdim.İptal edebilir miyim daha iyi bir yer buldum fiyat olsun ders olsun.Ne yapmalıyım sizce?
  2. Burak.twitchNietral

Martı Scooter Bozuldu

Bir yere koyduğum zaman kredi kartı hatası veriyor ve durduramıyorum ne yapmam gerek şarjıda bitti kullanmadığım halde para yiyor napmalıyım
  3. Burak.twitchNietral

Şahıs Şirketi Batarsa/İflas ederse Ne Olur?

Diyelim ki satışlarda düşüş yaşandı ve iflasa gittik.Borç durumu olur mu yada başka bir şey.Kısacası iflastan sonra ne oluyor tam olarak?
  4. Burak.twitchNietral

Hangi Uygulama İle Tasarlayabilirim?

Öncelikle konuyu bulamadığım için konu dışını seçtim varsa ben göremedim uyku sersemliği herhalde.Arkadaşlar aklımda bir kaç t-shirt tasarımı var isteyip te bulamadığım.Bunları bir yerde tasarlayıp giymek istiyorum.Kullanımı zor olmayan yada bunu öğren daha iyi olur dediğiniz programlar nelerdir?
  5. Burak.twitchNietral

Bir Fotoğraftaki Ürünü Bulamıyorum?

Oyuncu Onur Seyit Yaran'ın üzerinde bir ceket gördüm ama çok hoşuma gitti. Üzerindeki logo mavinin gibi fakat bulamadım bir el atsanıza size zahmet.Yeşil ceket haki falan filan ne yazdıysam bulamadım. Varsa bir uygulaması yardım ederseniz sevinirim.
  6. Burak.twitchNietral

Bir binanın en başından en sonuna inşaası vesaire ne kadardır?

Soruyu başlığa yazdım. Merak ediyorum en başından en sonuna ne kadar bütçe gerekiyor?
  7. Burak.twitchNietral

Dolaptan bir şey satmak

Dolaptan ürün sattım alıcı onaylandığında para yatıcakmış. Kargo gittikten sonra hayır diyebilme gibi bir şey olur mu? Parayı geri çekmesi falan. İlk defa yapıyorum bilmediğimden soruyorum.
  8. Burak.twitchNietral

Mimarlık Geleceği Ne olur

Sizce mimarlığın geleceği nedir? Avrupada mimarlık okumak mantıklı mı? Tam bana göre dediğim bir meslek ama geleceği var mı bilmiyorum sizce durumu ne olur, teknoloji bence 100 yıl sonra bile insan hayaliyle yaptıklarına yetişemez. Sizin görüşleriniz nedir?
  9. Burak.twitchNietral

Nasıl Boyumu Uzatırım

Yaşım 17 boy 1.78 bundan sonra da uzamam gibime geliyor ama bir 5 cm fena olmazdı sanki. Taktik falan var mı önerebileceğiniz? Vakalar düşünce spora tekrar başlıcam, bu sırada Boyumu uzatmak istiyorum. Nasıl olur sizce?
  10. Burak.twitchNietral

Araba için usb ye şarkı atma

Arkadaşlar arabada dinlemek için usb ye şarkı atmak istiyorum fakat direk mp3 indirip atsam olur mu yoksa başka bir şekilde mi yapmam gerekiyor?
  11. Burak.twitchNietral

Pep Kartımı Nereden Alabilirim?

Arkadaşlar pep kart söyledim ama geldiği zaman evde yoktum ve geri gitti 3 haftadır da almadım şimdi almak istiyorum. Nereden gidip alabilirim?
  12. Burak.twitchNietral

Okullar açılıyor ama kardeşimin astımı var

Arkadaşlar ben 11. Sınıfım açılmıcak bizim ama kardeşim küçük olduğundan onun okulları açılıyor. Astımı oldugumdan korkuyorum da ama annem gitsin diyor. Sizce başına bir şey gelir mi?
  13. Burak.twitchNietral

1 martta metro kullanabilecek miyim?

Arkadaşlar biliyorsunuz liselere sınavlar yapılıcak. Ama okulum başka semtte olduğu için metrosuz gidemiyorum. 20 yaş altına kısıtlandı diye hatırlıyorum. Haftaya gitsem metroyla bir sıkıntı olur mu?
  14. Burak.twitchNietral

Pep nasıl bir şey, güvenilir mi?

Arkadaşlar pep güvenilir mi yada kart alırken ücret ödüyor muyuz? Güvenilir mi? Biliyorsunuz zaten çoğunlukla soruları nedir bu pep
  15. Burak.twitchNietral

Telefondan Görüntü Aktarma

Arkadaşlar telefonumu televizyona aktarmak istiyorum hdmi kablosu gibi ucuz yollu bir şekilde nasıl yapabilirim yada hdmi olur mu.
Top Bottom