Arama sonuçları: *

1. Burak.twitchNietral

Adobe Genuine Uyarısı

Arkadaşlar az önce Adobe Genuine uyarısı aldım. Orijinal olmayan uygulamaları değiştirin falan diye. Photoshop vardı kaldırmalı mıyım bu ikisini herhangi bir sorun olur mu?
  2. Burak.twitchNietral

Windows u Etkinleştiremiyorum

Arkadaşlar ne videolar izlediysem izliyim yapamadım. Nasıl etkinleştirebilirim. Biri detaylı açıklayabilir mi? Windows 10 pro kullanıyorum.
  3. Burak.twitchNietral

Işlemci neden fazla kullanıyor

Arkadaşlar sistemim rx 5600xt r5 3500x 16gb ram bf5 de ultra da böyle ama işlemci kullanımı neden bu kadar fazla.
  4. Burak.twitchNietral

Sistemim ne kadar götürür

Arkadaşlar sistemim R5 3500x Rx 5600xt 16gb 3200mhz ram Ben genelde story tarzı oyunları oynuyorum ve grafik te orta yüksek olsa ne kadar giderir
  5. Burak.twitchNietral

90 download 9 upload a kaç bitrate vermeliyim

Arkadaşlar yayın açıcam bu hız da 1080p60 mümkünse kaç bitrate vermeliyim. Sistemim r5 3500x,rx 5600 xt.
  6. Burak.twitchNietral

Bilgisayar açılış süresi

Bilgisayar tuşa basıldıktan sonra 9sn içinde bios yazısına 7 saniyede de masaüstüne giriyor Adata swordfish m2 var 1800-1200 hızı ilk başta daha hızlı gibiydi
  7. Burak.twitchNietral

Bilgisayar resetlenmesi

Arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim. 2 hafta önce incehesaptan sistem satın aldım ve birden bire resetleniyor bios update yaptım ve ekran kartı driverlar güncel hiçbir şeye dokunmadım sorun nedir sizce yardım ederseniz çok mutlu olurum Msi b450m a pro max Thicc III Ultra xfx rx 5600xt...
Top Bottom