Arama sonuçları: *

1. E

Xbox series s için 21 inç 144hz va panel monitör ve hdd mi yoksa 24 inç 60hz ips monitör ssd mi?

arkadaşlar soru yukarıda oynayacağım oyunlar ne diye sorarsanız xbox game pass deki tüm oyunlar ama sıkça takrar tekrar oynayacakalrım dırt nfs yarış oyunları fps oyunları rainbow gibi gta 5 almayı düşünüyorum roblox minecraft yani çoğu haraketli karar veremedim sizce ne yapayım
  2. E

Acer EG220QP yatay ve dikey ölçüleri nelerdir

Arkadaşlar bu monitörü kullanan varsa ölçebilir mi internette inç karşılığını ve onun santimini söylüyorlar hangi açı olduğunu bilmiyorum bu yüzden almadan önce masama sığar mı onu kontrol etmek istiyorum kullananlar yatay olarak boyutunu ve dikey olarak boyutunu belirtebilir mi elimde şu anki...
  3. E

Olabilecek en ucuz küçük ekran 144hz monitor

arkadaşlar biliyorum dağ kadar konu var ama benim aradığım küçük ekranlı bir monitor masam gereği çok byük alamıyorum ips va panel fark etmez 1 ms olsa güzel olur 144 hz arıyorum olabiliecek en ucuz unu alıyorum uzun ömürlü olursa sevinirim ama böyle 24 inç felan değilde 20 inş 19 18 inç olursa...
  4. E

Dokunmatik monitörün dokunmatiğini nasıl kapatırım?

arkadaşalr çıldırmak üzereyim monitör tozlandığı zaman kendi kendşne bişeler yapıyorum dokunmatiği nasıl kapatırım marka model...
  5. E

1700 TL setup (pc dahil değil)

arkadaşlar 1700 TL bütçem var bana 24 inç 144hz monitor-mekanik veya hisli tuşları rahat çıkabilen rgb rainbow türkçe klavye-sağlam bir mouse-mausepad-kulaklık 1700 TL bütçem var dedğiğim gibi iyi günler
  6. E

1.5 k hangi monitör alınır

merhaba arkadaşım sistem topladı DA4 sistem monitor yok sizce hangi monitör 1- https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-344-23-8-144hz-1ms-hdmi-display-analog-freesync-full-hd-monitor-p-HBV00000QBI6W?magaza=Ceylin%27s 2-...
  7. E

sistemime 1080p bir tv

merhaba sistemime 1000 TL civarı bir tv istiyorum hiçbir özelliği olmasın hz veya ms önemli değil film felan izleyeceğim 40 35 inç arası istiyorum en fazla 1800 TL ye çıkabilirim ama sınırı zorlamazsak iyi olur smart veya kanl çekmesi kumada felan umrumda değil sadec büyük bir ekran istiyorum
  8. E

Webde gezinmek için hangi tv yi almalıyım

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_phılıps-50pus8505-50-126-ekran-uydu-alıcılı-android-smart-4k-ultra-hd-led-tv-gümüş-1209676.html Bu tv beni amblight özelliği ile etkiledi fakat çogü kişi web deneyimini beğenmemiş birde...
  9. E

yardım 6000 TL çift 2k monitor

merhaba 6000tl gibi bir bütçem var sistemim güçlü olduğu için 2k bir monitor almaya karar verdim fakat ne alacağım bilmiyorum yardım eder misiniz fakat en fazla 27 inç olsa sevinirim koyacak çok yerim yok eğer çok önerirseniz bir tane 2 k veya 4 k monitor alıp yanına 1080 p labilirim fakat...
  10. E

5000₺ Monitör Tavsiyesi

https://www.amazon.com.tr/dp/B07FVS6LVK?m=AQ2F9CMGC0UJS&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 bu monitor alınır mı? fiyatı biraz ucuz ve indirimde değil bu fiyata başka 2k 144hz varsa önerebilir misiniz genelde bu fiyatt ave bu özellikdekiler indirimde olup bu fiyatta oluyo...
  11. E

boşluk

boşluk
Top Bottom