Arama sonuçları: *

1. E

D&Rdan 159₺ye Rampage SN-R5 aldım!

Bugün Samsun Bulvar AVMde dolaşırken D&Rın başka bri konuma taşındığını gördüm ve gittim baktığımda kulaklığın kutusu bantlanmıştı ezilmiş falan fakat kulaklıkta sorun yoktu bu model hakkında oek bilgim olmadığımda dedin herhalde kötü bir modeldir ben bunu alayım idareten kullanırım dedim çünkü...
  2. E

Ps ye taktığım kulaklık pc de ses vermiyor

Dün gece kulaklığı ps ye taktım fakat bugün pc ye taktığımda ses gelmiyor neden? (ps ye taktığımda geliyor) 1621596442 sorun ben değil bi arkadaşımın sorunu
  3. E

Bluetooth kulaklık tüm sesleri tam veriyor ama silah seslerini gecikmeli veriyor

arkadaşlar telefon samsung galaxy s7 edge kulaklık jbl t500bt yeni aldım daha 1 gün olmamıştır ben critical ops oynuyorum telefonda tüm sesler çevre sesleri silah çıkarma bıçak çıkarma zıplama sesleri anında geliyor ama ben silah ile sıktığımda ses 1sn sonra geliyor neden
  4. E

SD kart takılabilir kablosuz kulaklık önerir misiniz

arkadaşlar ben kablosuz kulaklık alacağım trendyol zorunlu 350tl gibi bi bütçem var marka olması önemli sony jbl ikisinden biri böyle sd kart takıp telefona vs bağlamadan dinleyebildiğimiz bi kulaklık var mı
  5. E

jbl kablolu kulaklık nasıldır

arkadaşlar bu kulaklık nasıldır https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jbl-c100s%C4%B1-mikrofonlu-kulak-i%C3%A7i-kulakl%C4%B1k-siyah-1167623.html fiyatı uygun kablo ince demişler benim için sorun yok zaten bu kulaklık kablosu koruma kılıfını kullanacağım...
  6. E

JBL T460BT VS SONY WH.CH510

arkadaşlar soru başlıkta sizce hangisini alim
  7. E

300 TL Bluetooth kulaklık

arkadaşlar kafa kulaklığı istiyorum forumda zaten zibilyon konu var neden bunu açtın diyebilirsiniz hepsi kablolu ve gaming arkadaşlar oyun oynamayacağım oyun kulaklığım var zaten 300 TL gibi bir bütçem var film izleyeceğim dizi izleyeceğim müzik dinleyeceğim o kadar kafa üstü ve kesinlikle...
Top Bottom