Arama sonuçları: *

1. Mr. Edri

Sizce e5462-gt 640-8gb ram'li sisteme ne kadar fiyat biçmeliyim? Detaylar açıklamada

10100F B460m a pro ve 8gb neoforza 3600 ram almamla boşa çıkan parçalar ile eldeki 1-2 parçayı birleştirip sistemi oluşturdum, sizce ne kadar fiyat biçeyim? Sistem: Xeon E5462 MSI G41M P26 Kingston hyperx 2x4 8gb 1333mhz ram (CL7'de kullanabiliyorum ama letgoda bunu dikkate alan olmaz herhalde)...
  2. Mr. Edri

Az bilgili veya bilmeyen biri 2. el bilgisayarda neye bakar?

Özellikle az bilgisi olan veya bilgisiz kişilere soruyorum, neye dikkat edersiniz? Ona göre açıklama yazacağım da. PC 800 TL bandında. Şimdiye kadar ben ekran kartı bitine, ram'e bakanları ve çekirdek sayısına bakanları gördüm. PC özellikleri: Xeon E5462 MSİ g41 4x2 8gb 1333mhz cl7 ram 300w fsp...
  3. Mr. Edri

İstanbul içi 2. El 350 TL PC TOPLAMA

Hepinize merhaba arkadaşlar, bugün CS 1.6, Zula, EBA-ZOOM, GTA San Andreas gibi programları ve oyunları açacak bir PC toplama önerisinde bulunacağım. Parçalar toplamda 360 yapıyor ancak pazarlıkla bu ücret düşürülebilir. Sürekli olarak ilanlar aktif mi değil mi diye kontrol edemeyeceğim için...
  4. Mr. Edri

[REHBER] 1200 TL 2. el GET ile PC toplama

Herkese merhaba, bu benim ilk yazım, hatam olursa ve belirtirseniz sevirim. Bu yazımda yaşadığımız ekonomik kriz günlerinde oyun manasında sizi tatmin edebilecek bir PC toplayacağım, tüm parçaları GET ile (HDD Hepsiburada'dan) olacak şekilde ayarladım. Şimdi parçalara bakalım: İşlemci: İntel...
Top Bottom