Arama sonuçları: *

1. Mr. Edri

RX 560 4GB RVN Mining yapanlar bir bakabilir mi?

RX 560 4gb almayı planlıyorum ancak 1100 gibi bir fiyata gördüm, rvn ile biraz da olsa kazanç sağlayacaksam almayı planlıyorum. Kazanlar bana mh/s ve mhz değerlerini söyleyebilir mi?
  2. Mr. Edri

Ekran kartı tamir edecek iyi bir yer önerir misiniz?

Elimde çip arızası olduğunu düşündüğüm Evga GTX 780 3GB var, hızlı çalışan, iyi hizmet veren ve fiyatları çok tuzlu olmayan bir yer önerir misiniz?
  3. Mr. Edri

Ebay'dan alışveriş hakkında sorum

Daha önçe hiç kullanan oldu mu? 400 EURo gibi fiyatlara RTX 2080 görünçe beni bayağı çezbetti. Teçrübesi olanlar yazabilir mi açaba? Bu arada sorun yoksa bütçem 750 800 dolar arası, ne önerirsiniz?
  4. Mr. Edri

Ekran kartı madenciliği hakkında

Phoenix miner ve lolminer ile denedim ama CMD'de erişim engellendi hatası alıyorum, antivirüs yok, ekran kartım 1660S. Neden olmuş olabilir? Bilen biri teamviewer ile bağlanabilirse çok sevinirim.
  5. Mr. Edri

5600 XT OC kilidini açma

Herkese merhaba, ekran kartımın gerek uv ile en fazla 60 derece civarı sıcaklık görmesi, oyunlarda daha iyi performans alma isteği gibi sebeplerden ötürü 1820 MHZ olan OC kilidini kırmak istiyorum, sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Güncelleme: İgorsLab'in videolarındaki gibi denedim ama görüntü...
  6. Mr. Edri

Yardım Bilgisayarı Televizyona bağlayınca sadece televizyona görüntü veriyor.

İmzamdaki 2. sistemde bu sorunu yaşıyorum. Ben 2 ekrana da görüntü versin istiyorum, nasıl hallederim? Monitörü VGA ile, TV'i HDMİ ile bağladım.
  7. Mr. Edri

Ekran kartının 14GBPS bios güncellemesi için gereken dosyayı nereden bulabilirim?

İnternette bulamadım. OC yaptım ancak arada problem çıkıyor. Ekran kartım XFX RX 5600 XT Thicc 3 Ultra.
Top Bottom