Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Arkadaşımın eski laptobuna ram önerisi.

Arkadaşın eski bir laptopu var. Ve son zamanlarda perfonmans kaybı çok yaşıyor. Ona laptobunu temizlemesini söledim hafif etki etse de yine aynı sorun var. 4gb rami var şuan hali hazırda belki ram alması çok da olmasa da biraz perfonmansını arttırır belki. Raminin özellikleri şu şekildeymiş ...
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bluetooth Adaptörleri Hakkında Bilgi Verirmisiniz

Şuan izlediğim bir video da bluetooth ile kulaklık bağladığınız da, müzik falan dinlerken mikrofonu kullanamağıdınızı öğrendim. Yani ikisi bir arada olmuyormuş. Bu doğru mu?
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bluetooth adaptörü önerisi.

https://www.incehesap.com/msi-b460m-pro-gaming-anakart-fiyati-46775/ Yani bu kadar yeni nesil bir anakartta bluetooth desteği nasıl olmaz çözemedim :D 150tl yi çok az aşabilecek şekilde öneri istiyorum. Bu bütçede varsa 5.0 olması tercihim.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Monitörü kapatıyorum açınca sinyal yok diyor.

Bazen su içmeye mutfağa falan gidiyorum o sırada monitörü kapatıyorum. Ancak önceden geri açtığımda sıkıntısız açılırdı, şimdi ise açıyorum sinyal yok diyor girişi söküp çıkarıyorum yine sinyal yok diyor, bilgisayarı kapat aç yapınca düzeliyor. Neden oluyor bu?
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bilgisayarı açtığım anda uygulamalar açılıyor.

Spotify opera epic games falan açılıyor bunları nasıl engellicem?
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Monitöre HDMI ile görüntü gelirken DP ile gelmiyor.Lütfen yardım.

Bu sorun böyle bir kaç hafta da bir başıma geliyor ve nedenini kesinlikle bilmiyorum. -Daha dün DP kablosu ile sorunsuz calısırken şuan çalışmıyor ve sadece hdmi ile görüntü geliyor. -Ancak en garibi ise bu sorun arada bir başıma geliyor ama sorun bir süre sonra kendi kendine düzeliyor...
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

PC me Bluetooth ürün bağlama

JBL in 2 tane ürünü var elimde birisi hoparlör diğeri kulaklık. Sorularım aşağıda 1)İkisini aynanda bağlayabilir miyim? 2) Masadan hafif uzaklassam hemen bağlantısı kopar mi? 3) Bluuetoth in örneğin (5.0 5.1 3.0) gibi olması farkeder mi bağlamak için? 4) Anakartim b460m Bluetooth desteği yok...
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bilgisayarda ki takılmalar,donmalar.

Neredeyse alalı 1 yıl olan bilgisayarımda deli gibi takılma var. Masaüstünde bile her şey dona dona gidiyor yani böyle tam 10sn boyunca donmuyor ancak böyle hafif takıla takıla gitmesi yavaş gitmesi gibi sorunlar var. Her oyunda aynı şekilde takılmalar oluyor ama kasmaların hepsi aynı hep aynı...
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bilgisayarımda ki ağırlıktan bıktım..

Bakın sorunu kısaca özetliyorum. Bilgisayarı ilk aldığımda gayet mutluydum her oyunu gayet akıcı şekilde oynayabiliyordum, taki Radeon ayarlarını öğrenene kadar. Bu ayarlardan daha cok fps alabileceğimi öğrendim ve ayarlarla oynamaya başladım, freesync falan açtım kapattım ve yaklaşık 4 aydır...
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Eskiden bilgisayarı kapatınca içinden ses geliyordu.

Böyle ince bir ses geliyordu eskiden şimdi gelmiyor anlamdım nasi cozucem. Sesi nasıl anlatacağımi bilmiyorum ama aldığından beri çıkıyordu şuan çıkmıyor
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

normalde googleyi açınca gizli simgeler de gözükürdü gözükmüyo şimdi yardım

normalde googleyi açınca burda gözükürdü şimdi gözükmüyor nolur yardımmm
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bilgisayarım donmaya başladı..

Onceden hiç donmuyordu mesele mount and blade i çok rahat oynayabiliyordum artık dona dona oynuyorum. Free sync açtım kapattım ayarlarla oynadım amd radeonu fabrika ayarlarına döndürdüm monitörü sıfırladım herşeyi yaptım. Ama hala oluyor anlayamadım nolur yardım edin çok zor durumdayım Zaten...
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

İmzamda ki rx5500xtli 5900tl ye topladım pişman mı olmalıyım?

Hepinizin bildiği gibi piyasa yavaştan düzeliyor Ve benim aldığım fiyata 1660 lı sistemler bulunuyordu ama ben acele aldım galiba Yinede beni götürebilecek bi sistem mi iyi mi? diye sormak istedim Sistemi alalı 2-3 ay oldu.
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

AMD Radeonda en yüksek perfonmans için neleri açmalıyım?

Oncelikle herkese iyi forumlar Bilgisayarı alalı 3-4 ay oldu ilk başlarda hiç sıkıntı yoktu ama bu aralar gereksiz droplar yemeye başladım ve biraz ayarlarla oynadım Neleri açıp açmamam gerektiğinde kararsızım Mesela Radeon Gecikme Önleme bunu açtığımda lolde fps im 200 den 400 e çıktı ama sonra...
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

freesync modu ile alakalı..

geçenlerde freesync modunu monitörümün desteklediğini gördüm ve açmak istedim açtığımda her şey güzel gidiyordu ama bianda böyle donmalar başladı bende kapattığımda kapanıncada aynı sorunlar ortaya çıktı ilk başta kapanıkken böyle şeyler olmuyordu ama olmaya başladı anlayamadım lutfen yardımcı...
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

AMD denetim masası software açılmıyor

amd software açılmıyor amd grafik sürücüsü kurulmadı veya düzgün çalışmıyor hatası veriyor nasıl çözebilirim
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

kayıt alamıyorum lütfen yardımcı olun

LoL ün kendi istemcisinde eski oyunların kaydını indirip izleyebiliyorsunuz hatta kayıt alabiliyorsunuz bende eski oyunlardan birini indirip izliyordum bir kısmı kaydetmek istedim kaydetme tuşuna bastığım anda ekran dondu ve hiç bir şekilde bişey yapılmıyordu bende ctrl alt del yapıo görev...
  18. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

lol oynarken fps drop yiyorum

lol de fps drop yiyorum ama normal bir şekilde değil her maç bir kez 7 ile 10. dakiklar arasında fps düşüyor 1 dk boyunca 5 10 fps lerde geziyo sonra tekrar normale dönüyor neden olduğuna dair hiç bir fikrim yok neden olabilir
  19. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

lol aynı dakikalarda fps drop sorunu

normalde LoL de 60 civarı fps alıyorum genelde 60 50 arası oluyo fakat her oyunda istisnasız 7 ile 11 . dakikalar arasında fps drop yiyorum 1 dk kadar 5 10 fps oluyor sebebi ne olabilir hep aynı dakikalarda oluyor en az 20 maçta hiç sekmedi
  20. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

eski ekran kartı yeni sistemde çalışır mı ?

selam ben yeni bir sistem toplayacağım fakat bildiğiniz gibi ekran kartı stokları yok bende sistemin kalanını topliyip ekran kartı beklicem şuan elimde nvida geforce 9400 gt var yeni sistem de 10400 f düşünüyorum sorun çıkar mı nasıl çalışır yeni ekran kartı alana kadar
Top Bottom