Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

AMD Radeon yazılımı yok?

Gördüğünüz gibi burda normalde AMD simgesi olur ama bilgisayara format attım gitmiş? PC nasıl acıldı o zaman anlayamadım. ALT + R yapınca normalde ekranıda geliyordu oda yok napmam gerek?
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

arkada gereksiz çalışan uygulamalar

görev yöneticisini açtığımda arkada bir sürü şey çalıştığını gördüm çoğunun ne işe yaradığını bilmiyorum çoğunlukla windows ekran kartı ve anakart ile ilgili şeyler var bunların hangisi gereksiz hangisi gerekli nasıl anlarım ?
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

windows etkinleştir yazısı kaldırma

https://arifakgun.net/windows-etkinlestir bu sitede anlatılan yöntemi yaparsam işimi görür mü yada pc ye bir zarar verir mi ?
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

windows etkinleştir yazısı nasıl kaldırılır

sağ altda windows u etkinleştir yazıyor nasıl kaldırıcam ?
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

0xC004F074 Yazılım Lisans Hizmeti bilgisayarın etkinleştirilemediğini raporladı

0xC004F074 Yazılım Lisans Hizmeti bilgisayarın etkinleştirilemediğini raporladı. Hiçbir Anahtar Yönetimi Hizmeti'yle (KMS) bağlantı kurulamadı. Ek bilgi için lütfen Uygulama Olay Günlüğü'ne bakın. windows etkinleştirirken bu hatayı aldım sebebi nedir nasıl çözerim...
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

windowsumun lisans süresi doluyor napmam gerek?

yeni pc aldım windowsu bilgisiyarcı kurdu bu sabah pc yi açtıgımda windowsunuzun süresi doluyor dedi napmam gerek?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

windowsun süresi dolduğunda ne olur ?

bilgisayarım yeni fakat ben kurmadım bilgisayarcı windows 10 kurmuş bugün pcyi açtım ve süresi dolmak üzere dedi dolduğunda ne yapmam gerekiyor
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

fidye yazılımı nedir ?

şu alt kısımda yazan fidye yazılımı nedir ne yapmam gerek ?onedrive hesabı aç falan diyor önemli bir şey mi
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Android telefon üzerinden PC ye Windows kurmak mümkün mü

Yeni PC aldım fakat şuan Windows kurabileceğim bir şey yok elimde telefon ile kurulurmu kurarsam sorun yaşar mıyım
Top Bottom