Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

XMP seçeneklerim çıkmıyor

Bakın gördüğünüz üzere herkesde olan "A-XMP" bende yok normal Extreme Memory Profile(XMP) var ancak onda da Profile 1 veya Profile 2 çıkmıyor Disabled Enabled çıkıyor nolur yardım edin..
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bios güncelleme hakkında yardım.

Msı ın videosunu izliyordum bu konu hakkında ama şu iki yeri anlayamadım. Bu iki yerde ne anlatmak istiyor. 'Eject the USB pen drive' ne özellikle.
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

MSI B460m bios güncellemesi.

Bilgisayarım kastığı ve donduğu için çözüm olarak biosu güncellemeye karar verdim. Ancak indirme dosyasını flashıma attığımda dosyanın gözükmediğini gördüm. Birkaç kez denedim ama yok gözükmüyor dosya. Soru-1: -Bios güncellemek kasmaya,donmaya çözüm olur mu? Soru-2: -Bu dosyanın gözükmesi için...
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

snowman m200 işlemci fanı ışığını kapatabilir miyim?

anakartım msı b460m pro işlemci fanı m200 rengi mükemmel durmuyor cok göz alıyor kapatmak mümkün mü ?
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Reset tuşu ile RGB kontrol etmek

Anakartım msı b460m pro Kasa cooler master mb311l Yazılım ile fanların ışığını kontrol edebilir miyim ? Onun dışında reset tuşu kullanmam gerektiğini öğrendim fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

B460m pro anakart fan çoklayıcıya ihtiyacım var mı ?

Mb311l kasam var b460m pro aldım fan çoklayıcıya ihtiyacım olucak mı m
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

b 460m pro anakart fan takma

https://www.trendyol.com/alfais/5025-fan-coklayici-2-port-y-pwm-4-pin-splitter-coklayici-switch-kablosu-p-50259818?boutiqueId=531250&merchantId=111727 bu fan çoklayıcıyı alırsam kaç tane daha fan takabiliirm ?
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

anakart kablolu internet ile ne kadar alakası var?

iyi anakartlar kablolu internetle daha iyi çalışıyormu?
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

intel i5 10400F için hangi anakartı önerirsiniz (2666mhz kullanıcam)

intel i5 10400F için hangi anakartı önerirsiniz (2666mhz kullanıcam)
Top Bottom