Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Görüntüde çok ama çok nadir bozulma

Çok hafif bozuluyor görüntü arada Az önce de böyle renkler gidip geldi ama sadece mc de oluyor gibiydi. Sebebi ne olabilir? Kabloları iyice ittirdim ama hala hafif var sanki. monitör: Rampage RM-344
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Monitör de titreme gibi bir şey var?

Yani nasıl anlatsam bilemiyorum ama şöyle söyliyim. Titreme yavaşlama takılma gibi sorunlar var. Özellikle titreme sorunu cok tilt ediyor beni nasıl çözülür bu sorun? Monitor : Rampage RM-344
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

monitörüm 144 hz ama 60 hz alıyorum

Monitör 144 hz ve 144 hz destekleyen bir kablo kullanıyorum. Görüntü ayarlarında 60 hz den üstü görünmüyor nasıl çözebilirim ?
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

60-70 TL arası monitör kablosu önerisi

Kaliteli bir hdmı olsa daha iyi olur sanırım bu fiyata güzel display port varmı bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Ekrandaki renk kırılmaları, ağırlık neden olabilir?

Sorum başlıktaki gibi. Öncelikle sorunu size kısaca burda açıklamak istiyorum. Sorunum League of Legends oyununda mesela ağır gidiyor ve ekranda kırılmalar oluyor. Aynı şekilde fifada lobide maça falan girerken sanki renkler birbirine girmiş gibi gözüküyor. Ben bunun kablodan olduğunu...
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

50-70 TL Display port önerisi yapar mısınız

display port önerir misiniz ?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Monitöre görüntü kablosu önerisi.

50 lirayı geçmeyecek hdmi istemiyorum 120hz sabit kalıyor diye biliyorum dpi kablosu olursa güzel olur. Sistem aşağıda.
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Displayle görüntü gelmiyor hdmi ile geliyor.

Klavye mouse ışığı fan ışığı falan yanıyor ama görüntü yok (display kablosuyla) Hdmi ile deniyimdedim bunda görüntü geldi. Ancak hdmi kablosuylada ekranda gidip gelme sorunları yaşadım. Hdmi kablosu eski bir kablo bu sorun ondan kaynaklı diye düşünüyorum ama display kablosuyla görüntü...
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bilgisayara display kablosuyla görüntü gelmiyor hdmi la geliyor..

Hdmı taktığımda geliyor ama ondada ekran gidiyor yani bi ağır hissetdiriyor dp kablosuyla böyle olmuyordu önceden. Napmam gerek bi kere daha böyle olmuştu ama sonra dp kablosunu tekrar taktığımda düzelmişti ve 3 ay sorun çıkarmamıştı. Ama şimdi yine başıma geldi ve sinir bozucu olmaya başladı...
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

monitörümde free sync var nasıl açabilirim

monitörüm rm-344 özelliklerinde var nasıl açarım bilmiyorum
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

bilgisayara 2 monitör bağlama

144 hz bi monitorum var eski bi monitör bağlamak istiyorum yeni kasama (Dönüştürücü ile) kasaya herhangi bi zarar olur mu sıkıntı çeker miyim (tek ekran kartı)
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

144 Hz monitör donma sorunu

LoL oynarken fps i 144 e sabitlediğimde donma olmuyor ama sınırı kaldırdığımda oyun takılmaya başlıyor Valorant oynarken ise kendim oynarken Sorun yok fakat öldüğümde başkasını izlerken takılıyor sebebi nedir ekran kartım Asus dual rx 5500
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

144 hz monitör kasma sorunu

monitörüm 144 hz oyunu 144 fps e sabitlemediğim zaman kasma oluyor bunu nasıl çözerim ekran kartım asus dual rx 5500 xt freesync özelliği var monitörün
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

144hz monitörde sınırı kaldırınca kasıyor

lol de 300 civarı fps alabiliyorum monitörüm 144 hz fakat oyunu açtığımda her tıkladığımda oyun donuyor fps i 144 e sınırladığımda ise sorun çözülüyor free sync özelliği var monitörün ekran kartım asus dual rx 5500 xt ne yapmam gerek?
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Yeni monitör aldığımda neler yapmalıyım

Yeni monitör aldım ne gibi ayarlar yapmam gerekiyor 144hz e çıkarmam gerekiyor onu biliyorum onun dışında bir şey bir ayar var mı
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Bu Acer monitör nasıl sizce

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/acer-nitro-kg242yp-23-8-165hz-0-5ms-hdmi-display-zeroframe-freesync-full-hd-ips-led-hdr-monitor_pdp_656987686 Bu monitör nasıl sizce
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Asus tuf gaming monitör alınır mı

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-tuf-vg249q1r-23-8-%C4%B1ps-165hz-1ms-freesync-1920x1080-hdm%C4%B1-dp-gaming-monit%C3%B6r-siyah-1211220.html?rbtc=now%7Coow%7Cappshare%7C%7Cp%7Cappshare%7C Bu monitör nasıl sizce
  18. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Philips 242E1GAJ alınır mı

Bana gayet iyi göründü sizce alınır mı şuan fiyatı 1300 TL civarı hdmı ve dp kablosu çıkıyor içinden 144hz inceleme videolarinda kullanan insanlar sorun yaşamamışlar yorumları da gayet iyi sizce alınır mı
  19. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Philips 242E1GAJ monitör alınır mı

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-philips-242e1gaj-01-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,837603447.html Bu monitör nasıl sizce
  20. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

1300 TL monitör önerisi

Max 1300 TL 144hz monitör önerir misiniz 😊
Top Bottom