Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Klasse pro alınır mı?

https://www.amazon.com.tr/KLASSE-PRO-Farkl%C4%B1-Diki%C5%9Fli-90x40-70x30/dp/B09TJK5X31/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=194WNVHGILWIP&keywords=klasse%2Bpro%2B90x40&qid=1704018687&s=computers&sprefix=klasse%2Bpro%2B90x40%2Ccomputers%2C119&sr=1-1&th=1 on the right path...
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kablosuz mouse önerisi 1000 TL

FPS oyunu oynamıyorum oyun ağırlıklı olmasına gerek yok. Günlük kullanım için rahat kablosuz mouse arıyorum
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kablosuz mouse önerir misiniz ?

Piyasayı bilmiyorum ortalama üstü bir şey olursa iyi olur max 1000 TL bütçe
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Rival 3 170tl ye alınır mı?

Amazondan alıcağım alınır mı. Zubizu mantıgı ile.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

400-450 TL Civarı Mouse Önerisi

son zamanlarda indirimler çoğaldı yok mudur indirimde bir mouse. Kablosuz olması tercihim. Ama zorunlu değil
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Rival 3 en ucuz nerde?

Bimde 250 TL dediler ama ben bulamadım. Birde magazalarına gitsem orda var mıdır?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

400tl Civarı Mouse Önerisi?

Asus Rog Gladius 2 Core hoşuma gitti ancak razerin bir modeli vardı onuda niyeyse çok sevemedim. Siz ne önerirsiniz?
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

1000 TL civarı aynı marka klavye mouse set önerisi?

Max bütçem 1000 ama tam 1000 TL olmasını istemem biraz fazla gelebilir. Aynı marka olursa daha şık duracağını düşünüyorum. Ne alabilirim bu fiyat bandına?
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Logitech G203 alınır mı?

Yani bir yandan Logitech set kurmak için almak istiyorum ama kotu yorumları var bilemedim. Logitech mouse pad + G512 yi alıcağım mouse olarak G203 aklıma geldi. Mouseye ortalama 100tl vereceğim normal fiyatı değil. Alınır mı?
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Sıfır Logitech G203'ü Kaça Satabilirim?

Garanti kağıdı kaybolmuş kutulu ürün. Tokatta yaşadığım için zor gideceğini düşünüyorum ama kaç yazsam alıcı çıkar? Hemde farklı şehirden alıcı çıkarsa 14 yaşında ki biri için ne gibi sorunlar olur. Şu 2. el işlerini hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

aygıt yöneticisinde belirtilmemiş ps 3 kolu

gamepad bi kaç gün öncesine kadar çalışıyordu şimdi ise kablosunu taktığımda önce ışıkları bir kaç defa yanıp sönüyor ardından tamamen gidiyor. Aygıt yöneticisinde Belirtilmemiş olarak görünüyor nasıl çözebilirim bunu ?
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

200 300 TL arası Gamepad önerir misiniz ?

Aliexpress den gamepad alacağım önerdiğiniz var mı ?
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

HP omen 400 mousenin rengi değişmiyor..

dpı ı değişiyor ama rengi değişmiyor napıcam
Top Bottom