Arama sonuçları: *

1. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kulaklık dönüştürücü hakkında. Yardım lutfen.

https://www.amazon.com.tr/Alfais-Kulaklık-Mikrofon-Dönüştürücü-Çoklayıcı/dp/B087FNM7XW/ref=sr_1_8?crid=3GEY60UUQEA3X&keywords=kulaklık+dönüştürücü&qid=1671362436&sprefix=%2Caps%2C122&sr=8-8...
  2. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mikrofon sadece cızırtı veriyor.

Mikrofonu açıyorum kendi sesimi vermiyor. Ama full cızırtı sesi duyuluyor. Nası çözerim bunu kulaklığı daha yeni aldım deniyebileceğim başka bir pc de yok. Telefonda mikrofon deneniyorsa ordan deneyebilirim. Kulaklık: HP Omen Dyad
  3. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kulaklığın mikrofonu çalışmıyor.

Daha bugun elime ulaştı kulaklığın mikrofonu çalışmıyor. Kasam 2 girişli aparatım da var. Ama mikrofon çalışmıor niyeyse. Yardım eder misiniz.
  4. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

HP Omen Dyad Kulakiçi Kulaklık pişman eder mi?

FPS oyunu çok oynamıyorum ses kasmam. Müzik dinlerim arkadaşlarla dc falan girerim pişman eder mi sizce? 300tl ye aldım hepsiburadadan.
  5. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Hangisi daha mantıklı?

Şuan elimde kulaklığım yok ve yapmayı düşündüğüm 2 seçenek var. Bilgisayarımda malum bluetooth desteği yok. 1. Düşüncem: -Bilgisayara 150-200 TL civarı bluetooth adaptörü alıp...
  6. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

500-600tl ye kulaklık önerisi?

Kablosuz olmayacak pcde kullanılıcak. Genelde oyun oynarım ama ses kasması falan önemli değil, arada müzikte dinlerim. Bu fiyatta Kulaküstü dandik olur büyük ihtimal o yüzden kulakiçi tercihim diyebilirim. Ancak fp kulaküstü varsa değerlendirirm belki. Var mı öneriniz?
  7. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

700-800 TL ye bluetooth kulakiçi kulaklık önerisi?

Şarjı bir günü çıkartsın. Kulaktan düşmesin. Silikonlu olması tercihim ama güzelse silikonsuzda olabilir. Mikrofonu iyi olsun. Kulakiçi olsun. Önerilerinizi bekliyorum :)
  8. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Logitech G G333 mu LOGITECH G G335 mu almalıyım?

Bu ikisinden birini almak istiyorum. Sizce hangisini almalıyım? https://www.gaming.gen.tr/urun/116611/logitech-g-g335-kablolu-gaming-kulaklik-siyah/ https://www.gaming.gen.tr/urun/124297/logitech-g-g333-kulak-ici-stereo-oyuncu-kulakligi-siyah/
  9. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Mojue TW02 alınır mı?

Arkadaştan 70tl ye falan alıcağım tertemiz cihaz denedim herşeyi çalışıyor. Alınır mı?
  10. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kulaklığım öncekinden daha az ses veriyor?

Kulaklığım daha önce güzel ses verirken şimdi vermiyor. Sebebi ne olabilir?
  11. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

AliExpress den alışveriş yapmak?

https://tr.aliexpress.com/item/1005003202780466.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.77d14c4dSa81LF Bu kulaklığı almayı düşünüyorum 200 TL den 17 TL ye düştü diyor. Saçma sapan bir ürün mü gönderirler yoksa çakma bir ürünmü gelir nasıl olur bilmiyorum. Bana bu ürün toplam kaça gelir 17 TL diyor ama...
  12. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

kulaklık mikrafonunu nasıl devre dışı bırakırım

telefonumu kulaklık ile kullanıcam sesi kulaklıkdan alcam ama telefon mikrafonunu kullanıcam bunu nasıl yapabilirim
  13. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

100-170 TL arası kulaklık önerisi

yeni pc topladm ve ekipmanlara cok bütcem kalmadı o yuzden bütcemi cok aşan şeyler önermeyin lütfen :) mikrofonu kaliteli kulağı 2-3 saatten sonra yorucak kafaya göre ayarlanabilir kulaklık arıyorum var mdıır
  14. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

mikrofondan sesim kendime geliyor

mikrofona konuşuyorum ve sesim kendime geliyor internete yazdığımda bu adımları gördüm Başlat>denetim masası>donanım ve ses>ses>kayıt>aktif olan mikrofona sağ tıklayın özellikler diyin>dinle kısmına gelin ve bu aygıtı dinle seçeneğinin işaretini kaldırın bunları uygulamadım ama o seçenek zaten...
  15. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

50 TL kulak içi kulaklık önerisi

50 TL bütçe kulak içi kulaklık önerir misiniz
  16. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

günlük kullanım için (oyun için değil) bluetooth yada kablolu kulaklık önerir misiniz

sesi iyi versin sesi dışarı cok vermesin yeter li bütçe 100-200 arası aşmazsa sevinirim :) (kulaküstü kesinlikle olmayacak)
  17. (っ◔◡◔)っ𝙻𝚞𝚌𝚒𝚎𝚕𝚕𝚎

Kulaklığın mikrafonu var ama çalışmıyor ?

İki tane kulaklik var birisi normal kablolu diğeri kulaküstü ikisinde de mikrofon var telefonumda çalışiyor fakat PC de kasaya yada monitörün arkasındaki girişe taktığımds ses geliyor ama mikrofon çalışmıyor ne yapmam gerek
Top Bottom