Arama sonuçları: *

1. Y

Format atamadım yardım eder misiniz

Merhabalar elimde eski bir masaüstü bilgisayar var. Gigabyte 945gcm s2l anakart var. Şuanda başka pc nin HDD si ile çalışıyor. Kendi HDD sinde Windows kurulu değil. Format atıp Windowsu kurmak istiyorum. Fakat format kısmına bir türlü giremedim. İSO dosyasını microsoftun kendi aracı ile pc ye...
  2. Y

Bilgisayarımı açamıyorum lütfen yardım edin

Merhabalar, bugün sabah bilgisayarımı normal şekilde açtım. Oynamak için LOL ü açtım ve LOL le bağlantısız bir uyarı çıktı, Windows un bakım ve onarımla alakalı yeri açıldı ve diskte bazı hatalar gözüktüğü yazdı. Hataları tarattığımda birkaç hata bulduğunu ve düzeltmek için yeniden başlatmam...
  3. Y

Ekran kartım ısınmaya başladı

Sapphire Ati radeon HD4850 1gb Gddr3 256 bit ekran kartım var. Yaklaşık 2-3 ay önce arctic mx-4 2019 edition termal macun sürüp full bakımını yapmıştım. Bugün tekrardan macununu aynı termal macun ile yeniledim ve bakımını yaptım. Fakat dün boştayken 44-45 derece olan ekran kartım şuanda 50...
  4. Y

Masaüstü ekran kartım mobility olarak gözüküyor ve Net Framework hatası alıyorum

Herkese merhabalar . Masaüstü bilgisayarımda Sapphire ati radeon hd4850 1gb gddr3 256 bit ekran kartı takılı fakat nereden bakarsam bakayım ati mobility radeon hd4850 olarak gözüküyor. Driverını kurmak için amd catalyst control center indirmeye çalıştım fakat kurulum sırasında ekran kartını...
  5. Y

Anakart HDD yi okumuyor

Öncelikle selamlar. Elimde eski bir sistem vardı , bileşenlerini yazayım ; Anakart : Gigiabyte gcm945-s2l İşlemci : İntel pentium e2180 Ekran kartı : Sapphire ati radeon hd3650 1gb ddr2 128bit Ram : 2+2gb ddr2 667mhz kingston HDD : Samsung 320gb 7200rpm PSU : HEC 300w Sistem sorunsuz...
  6. Y

Gigabyte gcm945-s2l ankarta intel core duo e8600 işlemci

Elimde başlıkta yazdığım anakart bulunmakta . Sistemde şuanda e2180 işlemci takılı , 2gb+2gb ddr2 667mhz kingston ram takılı (1gb donanıma ayrılmış o yüzden 3 gb kullanılabilir) , ekran kartı Sapphire radeon hd 3650 , PSU 300W , HDD Samsung marka 7200 rpm 300gb . Şuanda LoL'de 10-20 fps alıyorum...
Top Bottom