Arama sonuçları: *

1. G

Sinerji Sargas Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700 XT 14k🔥🔥🔥

dostlar selam İhtiyacı olan bu kasayı kaçırmasin fiyatı ile parçaları doğru orantılı Kaç adet stok var bilmiyorum Yetişen Alır diyorum (: Sinerji Sargas Ryzen 5 5600 16GB 512GB NVMe M.2 SSD RX6700 XT [Oyun Bilgisayarı...
  2. G

Sıvı soğutma montajı hakkında destek

Merhaba Asus prime h610m a d4 model anakart mevcut Sıvı soğutma ise corsair 45 şimdi bu soğutmada 2 tane giriş var Girişlerden 1 tanesi fan olan 4 pinli CPU fan kısmına taktım Soğutucu olan ise 3 pinli onuda CHA fan 2 diye bir yer var oraya mi takmam gerek fakat soğutucudan gelen kablo 3...
  3. G

ekran kartı ve monitör aldım kalan parçalar için desteğinizi rica ederim

Herkese merhaba gaming gecesinde forumdaki arkadaşların önerdiği parçalar ile bir oyuncu bilgisayarı toplamak istedim hazır fps sistemlere ne yazikki bilgisayar başında olduğum halde becerip alamadım her seferinde sistem çöktü sayfaya ulaşılamadı buna istinaden kendim toplama kararı aldım...
  4. G

Rx 6600 sipariş ettim kalan parçalar için öneri rica ediyorum

Herkese merhaba hepsi burada dan rx6600 ekran kartını sipariş ettim, Yaklaşık 6k bütçe ayırdım Geri kalan parçalar için öneri rica ederim pc ekspres 4,0 anakart hangisidir vs pek anlamıyorum Rica etsem destek olur musunuz 500 gb m2 ssd 16gb dual 3200 3600 mghz arası ram 550 600w arası kasa...
  5. G

Monitör dahil 9 ila 12k maksimum bütçe ile PC toplama önerisi

Merhaba arkadaşlar , 12k ya kadar toplama bilgisayar bakıyorum hazır sistem tavsiyeside olur Oynayacağım oyunlar PUBG MOBILE emulator ve yeni merak sardığım valorant Cs go olacak daha öncesinde rx5500xt 8gb gpulu setup sahibi idim Gözüm rx6500xt ile 1650/ gpularina da kayıyor daha uyguna...
  6. G

Çözüldü✓ İlgili parçalara ait bilgisayara 15k isteniyor sizce değer mi

Merhaba görsel olarak eklediğim özellikler deki bilgisayara 15 k isteniyor sizce değer mi? Yoksa alternatif öneriniz olur mu şunu topla gibi pazarlık yapmadık yapar isek belki 14 k der oda belki. Ve bu ekran kartı 3050 3060 3070 hangisine eş amd tarafında hangisi ile yarışır benim gönlümde 11...
  7. G

15k ila 20k sistem önerisi rica ediyorum

Merhabalar vakit ayırıp okuyan, Araştırma yapacak olan arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim Forumda MSI B550M Pro-Vdh Wifi Am4 Ddr4 4400(Oc) kart gördüm bu parça ile birlikte 15 20k arası sistem toplamayı düşünüyorum Bu anakarttaki WiFi desteği fiyatı cezbetti ekstra soğutucu lari da var...
Top Bottom