Arama sonuçları: *

1. MeynnZenith

Duolingo gerçekten işe yarar mı?

Öyle çok üst seviye bir şekilde değil de sadece yeteri kadar ve temelini bilmek için fazladan bir tane daha yabancı dil öğrenmek istiyorum. Bu dil İngilizce ve Almanca değil, İngilizcem zaten yüksek seviyede ve Almancayı da temel seviyede biliyorum. Ekstradan İspanyolca vb. öğrenmek istesem...
  2. MeynnZenith

Okul ve gündelik hayat için sırt çantası istiyorum.

Okulda ve gündelik hayatta kullanabileceğim, sağlam ve f/p bir sırt çantası önerir misiniz? Aldığıma, verdiğim paraya değmesini istiyorum. İçi bir tık geniş olursa, sade bir görüntüsü olursa ve en önemlisi SAĞLAM olursa sevinirim. Bütçe için tam bir şey diyemem ama normal bir kişinin "uçuk...
  3. MeynnZenith

Geçmiş LGS sonucuma bakabiliyor muyum?

Arkadaşlar 2020 yılında girdiğim LGS'nin sonuçlarına hala erişebilir miyim? Yüzdelik dilimimi öğrenmem lazım.
  4. MeynnZenith

Dil Sınıfı Olan Liseleri nereden öğrenebilirim?

Bursa'da oturuyorum ve 10. sınıfın ilk döneminin sonunda alan seçimini dil olarak yaptım. Bugün bana okulda dil bölümü açılmadığını söylediler. 11. sınıfta dile başlamak için okul değiştirmem gerekiyor. Dil bölümü olan liseleri nereden görebilirim? İnternette aratınca bir şey çıkmıyor, çıkan...
  5. MeynnZenith

Dönem sonu notlarınız kaç?

Muhabbet olsun diye açıyorum konuyu (daha önce açan olduysa görmedim kb). Dönem sonu notlarınız kaç geldi ve kaçıncı sınıfsınız? Edit: 82.5-10 .sınıf
  6. MeynnZenith

İngilizce Derecesi ile ne yapılabilir?

İngilizcesi belirli bir seviyede olan ve sadece İngilizce üzerinden yürümek isteyen biri yurt dışına çıktığında ne gibi iş imkanları bulabilir? İngilizce Derecesi/Diploması almak için sadece kişinin İngilizcesi'nin iyi olması yeterli midir? Bu dereceyi veren okullar matematik/sayısal zeka ister...
  7. MeynnZenith

Kardeşim için 4.sınıf test kitabı önerir misiniz?

Kardeşim 4.sınıfa gidiyor ve ona bir tane tüm dersler test kitabı almamız gerekiyor. Güzel bir yayının, çok zor veya çok kolay soruları olamayan, ortalama bir test kitabı önerir misiniz?
  8. MeynnZenith

Bu cümleyi Almanca'ya çevirebilir misiniz?

Ödevim için "Siparişiniz birazdan hazır olur." cümlesini Almanca yazmam gerekiyor ama nasıl yazılacağını bilmiyorum. Lütfen doğru ve basit bir Almanca ile çevirebilir misiniz? Google Translate olmasın lütfen.
  9. MeynnZenith

Ne kadar çalışırsam çalışayım anlamıyorum.

Arkadaşlar 10. sınıfa gidiyorum, LGS puanım da 408-410 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ancak bu sene ne yaparsam yapayım anlamıyorum dersleri. Ders içerisinde hocaları dinliyorum, tekrar yapıyorum ama nafile... Matematik ve Kimya derslerinden quiz olduk, Matematikten 45 aldım (soruların...
  10. MeynnZenith

En kısa sürede nasıl sınav konularını kavrarım?

Yarın kimyadan (10. sınıf) sınavım var. Derslerde dinlememe rağmen gerçekten neredeyse hiçbir şey anlamıyorum. Hoca da sınavda birkaç konu birden soracakmış. Ben en hızlı ve en verimli şekilde nasıl yeterli seviyede kavrayabilirim bu konuları? Önereceğiniz anlatımlı YT kanalı, video ve çalışma...
  11. MeynnZenith

[ÇÖZÜLDÜ] EBA'da bir dersin testlerini nasıl indireceğim?

10. sınıfa gidiyorum. Felsefe hocası EBA'da bulunan Felsefe 1. Ünite testlerini çıkartıp çözmemizi istedi. EBA'yı çok kullanmadığım için bilmiyorum. Nereden Ünite testleri kısmına girip PDF ya da herhangi bir dosya biçiminde indirebilirim? Çözüm: EBA ana sayfasında, üst tarafta bulunan arama...
Top Bottom