Arama sonuçları: *

1. MeynnZenith

Epic Games Gizemli Oyun etkinliği bitti mi?

Haftaya olan oyunları görebiliyorum şu anda. Epic'e de artık güvenemiyorum, belki bug falan olmuştur diye. Etkinlik tamamen bitti mi, bilginiz var mı?
  2. MeynnZenith

Epic Games hakkımızı mı yedi?

Death Stranding verdi bugün gizemli oyun olarak. Ben 30dk içerisinde Death Stranding DIRECTOR'S CUT Edition olanı aldım ama server'ları yüzünden kütüphaneme eklenmedi, bir süre de açılmadı launcher. Az önce almak için girdiğimde de Death Stranding'in Director's Cut sürümünü değil de normal...
  3. MeynnZenith

Epic Games Gizemli Oyun günleri tekrar başladı!

Evet, bu haftaki ücretsiz oyunlar verildikten sonra Gizemli Oyun etkinliği için "start" verildi. Hadi bakalım, bu sene nasıl sızmış, sallamasyon listeler; küfürler, sevinçler, "abi çöp bu" yorumları ve daha nicesini göreceğiz. :D
  4. MeynnZenith

Steam İndirim Bug'u Hakkında (sonradan canınızı sıkmamak için konuyu okuyun)

Steam Cadılar Bayramı İndirimi yaklaşık yarım saate başlayacak. Bu konuyu açmamdaki sebep her indirim zamanında forumda aynı konunun açılıp herkesin tek bir şeyden dert yanması: İndirimler bug'lu. İndirim dönemlerinde sunuculara talep çok fazla olduğu için Steam'de takılmalar, internet ve...
  5. MeynnZenith

Origin bu yıl sonunda yerini EA App'a bırakacak!

Bu yıl sonlarında, EA oyunlarını satın alıp oynadığımız platfrom Origin kapanacak ve onun yerine daha modern bir arayüze ve yeni özelliklere sahip EA App bizlerle buluşacak. Şu anda desteklenen sistemlerde EA App'i indirip kullanabilirsiniz. Ben bu değişimde geç kalındığını ancak böyle bir...
  6. MeynnZenith

Epic Games "Gizemli Oyun"! (Edit 4 geldi)

Eveet, yılın o dönemine geldik anlaşılan. Epic Games yine "Gizemli Oyun" etkinliğini başlatmış gibi görünüyor. Bugünden tam bir hafta sonra, Perşembe akşamı saat 7'de başlayacak olan bu etkinlikte, geçen senelerde olduğu gibi 2 hafta boyunca toplam 14 oyun verilecek diye düşünüyorum (büyük...
  7. MeynnZenith

Steam Yayıncı İndirimleri kısmı görünmüyor

Steam'de birkaç haftadır farklı yayıncılar kendi oyunlarında indirimler yapıyor. Haberler ekranından ya da Mağaza kısmındaki afişten "Yayıncı İndirimi"ne tıkladığım zaman beni indirim sayfasına atıyor ama sadece afişin resmi görünüyor, aşağıda oyunların olması gereken kısım boş. Oyunlar...
  8. MeynnZenith

Cyberpunk 2077 Epic'ten mi oynanır, GOG'dan mı?

Epic Games'ten Cyberpunk 2077 almıştım geçen kış indirimlerinde. Oyun otomatik olarak GOG hesabıma da geldi. Sizce oyunu hangi platformdan indirip oynamak daha sağlıklı olur? Neden? Kendi firmasının uygulamasından indirip oynamak daha mı mantıklı?
  9. MeynnZenith

IndieGala verdiği oyunlarla ilgili: Ben mi şanslıyım?

Bilmeyenler için: https://www.indiegala.com/gameplay-giveaway sitedeki "Play" tuşuna bastıktan sonra karşımıza gelen minigame üzerinde bize verilen görevi yaptıktan sonra profilimizde "G. Giveaway" kısmına ücretsiz Steam oyun kodu veriyor (rastgele kod). Görevi yapmak için 60 saniyeniz var ama...
  10. MeynnZenith

Steam tam ekranda başlatmak

Steam'i her açtığımda tam ekranda açılmasını istiyorum. Bahsettiğim şey "Geniş Ekran Modu" değil, her açtığımda Steam tam olarak ekranı kaplamıyor. Yani bunu nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama şöyle: Steam'i açıyorum ve uygulama penceresi tam ekran gibi duruyor ama aslında küçültülmüş modda (şu...
  11. MeynnZenith

Prime Gaming aylık oyunları ne zaman güncelleniyor?

Prime Gaming'in her ay verdiği ücretsiz oyunlar ayın kaçında güncelleniyor? Geçmiş oyunlarda stabil takip edemediğim için tam bilmiyorum ve internettede tam bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  12. MeynnZenith

Bluestacks güvenli bir uygulama mı?

Bluestacks yıllardır piyasada bulunan bir uygulama. Ama güvenli mi, içeriğinde virüs var mı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? NOT: Bildiğim kadarıyla korsan bir uygulama değil. Eğer korsan olarak geçiyorsa ve bahsetmemem gerekiyorsa sadece uyarmanız yeterli, konuyu düzenlerim.
  13. MeynnZenith

Epic Games açılmıyor

Kaç gündür ücretsiz oyunlar için giriyorum hiçbir sorun olmuyor. Ama bugün bir türlü giremedim. 1 saat oldu hala aynı sorun. "Hazırlanıyor" kısmında dönüp duruyor 5dk sonra da "Oturum Açma Başarısız" diye hata veriyor. Ne yapmam lazım? Sitesinde de çok fazla talepte bulundunuz vb. bir şeyler diyor.
  14. MeynnZenith

SANIRIM Epic Games Gizemli Oyununu Buldum (BULAMAMIŞIM :D)

Sanırım Epic Games'in sonraki gizemli oyununun ne olacağını buldum. QUAKE. Daha önce biri konusunu açtı mı, internette biri paylaştı mı bilmiyorum ama az önce aklıma geldi ve logolar eşleşiyor gibi duruyor. Siz ne dersiniz? NOT: Kesin değildir, sadece bir tahmin. EPIC PAKETİ: OYUN LOGOSU...
  15. MeynnZenith

Rockstar Server'ları çöktü mü?

Bugün birçok kişi GTA Online giremediklerine dair konu açmıştı. Az önce RDR 2 girmek istediğimde de aynı hata mesajını ben de aldım. R* server'larında bir sorun mu var?
  16. MeynnZenith

Steam oyun tercihlerimi değiştiremiyorum.

Steam profil ayarlarından hiçbir kısıtlama açık olmamasına rağmen bazı oyunların Steam sayfasını açarken hep uyarı veriyor içeriği kısıtladığım ile ilgili. İlla alttan "Sayfayı Görüntüle"yi seçmem gerekiyor. Bir türlü çözemedim, sizde böyle bir sorun yoksa tercihler kısmındaki ayarlarınızın...
  17. MeynnZenith

Steam'de sürekli "Yorum" bildirimi geliyor!

Arkadaşlar Steam bildirimler kısmında sürekli günde 1, hatta bazen birkaç tane bir gruptan yorum bildirimi geliyor. Steam grup ismi: Original_Giveaway_Group ve ben bu grupta değilim. Gruba katılmadım ama sürekli saçma sapan etkinlik bildirimi alıyorum. Aşağıda ekran görüntüsünü bıraktım. Ben bu...
  18. MeynnZenith

Steam ve oyunları açılmıyor

Steam'den Forza Horizon 4 oynamaya çalıştım, oyunun küçük resmi ekrana geldi ama öylece kaldı. Oyun başlamadı. Steam'i kapatıp tekrar açayım dedim, şimdi de Steam açılmıyor. Yardımcı olur musunuz?
  19. MeynnZenith

Steam Cloud çalışmıyor!

Steam Cloud'a oyun içi ekran görüntülerimi yüklemek istiyorum ama hep hata veriyor. Hata ise şöyle: "1 ekran görüntüsü yüklenirken hata meydana geldi. Steam Cloud geçici olarak çevrim dışı olabilir." Nasıl düzeltebilirim bunu? Yakın zamanda format atmam gerekebilir ve ekran görüntülerinin...
  20. MeynnZenith

Steam 15,03TL ile öneri istiyorum.

İndirimlerden 4 oyun aldım. Bunlardan biri de Mortal Kombat X. Ama tam emin değilim oynar mıyım, iyi bir karar mı diye. O yüzden bana Mortal Kombat X yerine alabileceğim 15,03TL'lik güzel bir oyun önerir misiniz? Ona göre iade edip sizin önerdiklerinizden alırım ya da hiçbir şey yapmam, Mortal...
Top Bottom