Arama sonuçları: *

1. MeynnZenith

Yardım Görev Yöneticisi çok fazla RAM kullanıyor

Arka planda hiçbir şey çalışmazken bilgisayar 8GB RAM'in 6GB'ını (%80~) kullanılıyor. Görev Yöneticisi'nden baktığımda bu uygulamanın çok bellek ve CPU kullandığını gördüm. Normal midir? NOT: Aşağıda görünen OperaGX kapalıyken de durum böyleydi. 1649684889 Ayrıca bir video falan izlerken de...
  2. MeynnZenith

Çözüldü✓ RAM'imde bir sorun mu var? 8GB RAM az mı görünüyor?

8GB RAM kullanıyorum. Görev Yöneticisinde toplam 8GB, kullanılabilir 4,3GB yazıyor. Burada bir sorun mu var?
  3. MeynnZenith

Öneri Bu sisteme RAM mi yoksa SSD mi eklemeliyim?

Sistem imzamda. RAM 8GB olduğu için drop tarzı sorunlardan kaçınmak, günümüz oyunlarına yeterli seviyeye getirmek için ekstra RAM eklemek istiyorum. Ama aynı zamanda oyun ve uygulama indirmek için yeterli alanım da kalmadı, o yüzden SSD de eklemek istiyorum. İkisini de alamam, birini alabilirim...
  4. MeynnZenith

Öneri Bu sisteme bir 8GB RAM daha eklesem ne kadar fark yaratır?

Sistemim imzamda. RDR 2 High-Medium ayarlarda 50FPS falan alıyorum, çok ağaçlı veya sulu bölgelere gidince ara ara 45 oluyor. Bu sisteme aynı RAM'den bir tane daha 8GB eklesem ne kadar performans artışı olur?
  5. MeynnZenith

Yardım RAM'imde aydınlatma var mı?

Arkadaşlar imzamda gördüğünüz RAM'i kullanıyorum. Kasa içerisinde şeffaf kırmızı görünüyor ama ışık yanmıyor. Görüntüsünden dolayı sanki aydınlatması var ve açtığımda kırmızı ışık yayacak gibi duruyor ama nereden ve nasıl açacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Ayrıca sitelerde de...
  6. MeynnZenith

RAM'leri OC yapmamı istiyorlar, ne yapayım?

Arkadaşlar imzamdaki RAM'lere sahibim. Mavi ekran hatası alınca sistemi aldığım yere mail attım ve bana, RAM'leri BIOS üzerinden OC etmemi, değerlerini yükseltmemi söylediler. Ne yapmalıyım?
Top Bottom