Arama sonuçları: *

1. UmutYiğit

16 GB Ram'den 24 GB Ram'e geçtim.

Arkadaşlar merhabalar, ben son zamanlarda FiveM ve Cyberpunk oynarken drop sorunları yaşıyordum. Elimde 8 GB ram vardı onu taktım ve 24 gb ram yaptım. Sizce performansta dezavantajı ya da avantajı olur mu?
  2. UmutYiğit

Team T Force Vulcan Z alınır mı?

Tahminimce yarın gaming gecesinde 300 TL ye düşecek sizce alınır mı? https://www.incehesap.com/team-t-force-vulcan-z-tlzrd48g3200hc16c01-gaming-ram-fiyati-43187/
  3. UmutYiğit

450 TL bütçe Ram önerisi

Arkadaşlar şu an anakartımda bir adet 8 gb ddr4 ram bulunuyor kendisi sk-hynix marka 2400mhz cl16 8 gb değerlere sahip acaba bununla uyumlu çalışacak bir ram tavsiye eder misiniz? Anakartım 16 GB ram destekliyor.
  4. UmutYiğit

Cl değeri farklı olan ram uyumlu çalışır mı?

Şu an kullandığım ram 15cl farklı bir değerde ki ram alırsam sorun olur mu?
  5. UmutYiğit

Çift Kanal Ram yüzde kaç fps artışı gösterir?

Arkadaşlar imzamda yazan sistemde kaç fps lik bir artış olur?Ekstra bir ram almayı düşünüyorum da. (8+8) 15cl 2800 mhz ram?
  6. UmutYiğit

Aktif kullandığım ram ile uyumlu çalışacak ram önerisi

Arkadaşlar şu an kullandığım ram in özelliklerini ekte ki fotoda bulabilirsiniz.Bu ram ile sorunsuz çalışacak bir ram tavsiyesi.(8GB)
  7. UmutYiğit

8 GB DDR4 2400mhz ram tavsiyesi 200-250 TL arası

Merhaba dostlarım sistemime upgrade yapmak için ilk adımım olan ram artışını gerçekleştirmek istiyorum.Şu an sistemde bulunan ram 8 Gb Sk-hynix ddr4 2400mhz Bu ramle uyumlu çalışacak 8 gb lık ram tavsiyelerinizi beklerim
Top Bottom