Arama sonuçları: *

1. M

Gta 5 hata veriyor. Ekran kartı arızalı mı

Oyuna girdikten birkaç dakika sonra böyle bir hata veriyor. Driver sildim, güncelledim çözülmedi.
  2. M

Ekran kartından cızırtı geliyor.

Arkadaşlar oyuna girdiğim zaman ekran kartından cızırtı geliyor. Boşta iken bu olmuyor. Sizce neden olabilir?
  3. M

Furmark testi kaç dakika yapılmalı?

Furmark testi kaç dakika yapılmalı? Furmark yapmak zararlı mı? 20 dk test yaptım karta zarar vermiş midir?
  4. M

Oyundan atıyor sorun nerede?

Yeni 2. El ekran kartı aldım fakat oyuna girdikten 15-20 dk sonra ansızın hata vermeden oyundan atıyor. Sizce sorun nedir? Kartta mı sorun var yoksa yazılımsal mı? Driverden kaynaklı olabilir mi? (Msi GTX 1050 Gaming Twin Frozr)
  5. M

Oyundan Atmasının Sebebi Ekran Kartı mı?

Yeni 2. El ekran kartı aldım fakat oyuna girdikten 15-20 dk sonra ansızın hata vermeden oyundan atıyor. Sizce sorun nedir? Kartta mı sorun var yoksa yazılımsal mı? (Msi GTX 1050 Gaming Twin Frozr)
  6. M

Ekran kartında sorun olduğunu nasıl anlarım?

2. El MSI GTX 1050 Gaming model aldım. 10 dklık furmark full ayarlarda hiçbir sorun çıkmadı. Fakat dün Mafia Definitive Edition oynarken birden oyundan attı. (Kopya oyun) . Oyunu hala oynuyorum hiçbir sorun yok. Sizce kartta mı sıkıntı var yoksa oyun buga mı girdi?
  7. M

Ekran kartının tamir gördüğü nasıl anlaşılır?

Yukarıda belirttiğim gibi ''Ekran kartının tamir gördüğü nasıl anlaşılır?''?
  8. M

Fansız GT 1030 Alınır mı?

Msi GT 1030 Fansız olan modeli alacağım. Oyun için kullanacağım. Isınma problemi olur mu? Fanlıya göre performans farkı var mıdır?
  9. M

Furmark testi yaptım kart sorunlu mu?

Arkadaşlar 2. el ekran kartı alacağım furmark testi bu şekilde sizce sorun var mı ?
  10. M

Mining ekran kartı nasıl anlaşılır?

Arkadaşlar 2. El ekrn kartı alırken mining yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır? Furmark vb..? Bir de GTX 1050 Ti 4GB alacağım mining yapılma özelliği var mı yani yapılmış olabilir mi?
  11. M

GTX 1050 Ti darboğaz yapar mı?

Elimde i3-6098p var GTX 1050 Ti ile darboğaz yapar mı? Eğer yaparsa uygun fiyatlı işlemci önerir misiniz? (500-800 TL)
  12. M

Gtx 1050 Ti darboğaz

Elimde i3-6098p var. Gtx 1050 Ti ile darboğaz yapar mı? Yaparsa anakart farketmeksizin işlemci önerilerinizi bekliyorum. Bütçe ikinci el 700 TL
  13. M

2. el ekran kartı önerir misiniz?

i3-6098p 8gb ram bu sisteme 850 TL ye kadar 2. el ekran kartı alacağım. Cyberpunk 2077 lowda 25-30 fps oynatsa yeter. Buna uygun bir kart tavsiye eder misiniz?
Top Bottom