Arama sonuçları: *

1. NanyaRevB

B550 aorus elit v2 rgb sorunu

Merhaba dostlarım, 1 haftadır bu sorun ile uğraşıyorum. RGB Fusion’dan kalibre etmeme rağmen asla fanlar aynı renk yanmıyor. Mavi seçiyorum yeşil falan yanıyor, portta sorun var dedim üst porta taktım aynı şey orada da var. Bundan önce böyle bir sorun yoktu. Sorunu çözmek için clear cmos yaptım...
  2. NanyaRevB

AORUS ELITE V2 Anakart RGB Yönetim için program

Merhabalar dostlarım. RGB Fusion var ancak aşırı yetersiz kalıyor. Kullanabileceğim 3. parti bir uygulama mevcut mu?
  3. NanyaRevB

Anakart Tavsiyesi (5600 - RX6600 XT)

Merhabalar, Dostlarım sistemim imzamdaki gibi, 2500-3000 TL bütçem var. Sistemime anakart yükseltmesi yapmak istiyorum. Tavsiyelerinize açığım, teşekkür ederim.
  4. NanyaRevB

B450 S2H için bios güncellmesi yapmak mantıklı mı?

Merhabalar dostlarım, Şu an R3 4300GE kullanıyorum ve biosum F60 sizce F62d sürümüne güncellmeye gerek var mı? Teşekkür ederim...
  5. NanyaRevB

Paketi açılmamış anakart bozuk çıktı (b450 s2h)

Merhabalar, Sabah itopya'ya gittim ve şoku yaşadım. Kart görüntü gelmiyor diye teknik servise gitti. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kartın kutusu dahi açılmamıştı.
  6. NanyaRevB

B450M s2h 4300ge uyumu

Merhabalar, dün gayet büyük bir firmadan bu işlemci ve anakartı aldım. Sorun yaşar mıyım? 3000 serisi demişler ama. Kart rev1, en son BIOS 1. ayda gelmiş.
Top Bottom