Arama sonuçları: *

1. LineaTurco

Ups müsteri hizmetleri var mı?

Arkadaşlar internette yazan 08502550066yı arayınca direk meşgul atıyor itopyadan ram almıştım bana teslim edilmediği halde teslim edildi gözüküyor ve ünvanı kendisi yazıyor. Mağdurluğumu anlatmak için müsteri temsilcisini aramak istiyorum o da meşgul çalıyor var mı bildiğiniz?
  2. LineaTurco

4000TL Televizyon Önerisi

Normal bir ev kullanıcısı için televizyon önerisi istiyorum.
  3. LineaTurco

Hopi İndirimi Bitti mi?

Arkadaşlar hopi steam cüzdan kodu olayı bitti mi?
  4. LineaTurco

2.el Al Sat Yapmak İçin Hangi Ürünleri Önerirsiniz?

Arkadaşlar alırken hızlı alıp hızlı satabilceğim aman aman bir test gerektirmeyen yani alırken uğraştırmayan ürünler söyler misiniz kategori olarak? Mesela ekran kartları fırınlanmış vesaire olabiliyor ölü fiyata alırken gerçek mi anlamak için bayağı uğraşmak gerek ondan dolayı pek mantıklı bir...
  5. LineaTurco

F/P avize önerileri?

Arkadaşlar avize dökülmeye başladı acil bir avize lazım Bütçe:50TL
  6. LineaTurco

300TL'ye kaliteli bir bisiklet alınır mı? Alınırsa hangisi?

Arkadaşlar hazır elimde bir bisiklet var onu toplaya toplaya yaptım sanayide çalışıyordum zaten ondan dolayı etraftan 2. el parça bulabiliyordum şu an gerçekten kaliteli bir bisiklet alınır mı bu fiyata yoksa bisikleti dükkana getirip tekerini değiştireceğim.
  7. LineaTurco

Arkadaşlar kesinlikle kaçırma diyeceğiniz ürünler var mı?

sorum başlıktadır bu dönemlerde bayağı bir indirim de uygulanıyor indirimde olan veya çok f/p olan bir ürün öneriniz var mı her alandan olabilir ama işe yarar bir şey olsun Bütçe:300tl 1tl bile şaşmaz
  8. LineaTurco

Kargom Gelmediği Halde Teslim Edildi Diyor?

Arkadaşlar incehesaptan katar pro mouse almıştım ve ardından kargoya verildi tamam beklerken biri beni aramıştı ben de 2.elde konuştuğum adam zannettim ondan dolayı açmadım fakat incehesapta kargom nerdeye tıkladığımda teslim edildi gözüküyor ve 3 isimli birinin teslim aldığı gözüküyor fakat ben...
  9. LineaTurco

Trendyol Paylaş Kazan Kuponu Ne Zaman Gelecek?

Arkadaşlar 25 kaydedilmeye ulaştım fakat gelmiyor bana kupon acaba ne zaman gelecek bu kupon bilgisi olan var mı veyahut ürünler de indirim olarak da kullanamıyom ve indirim kuponlarım yerinde de gözükmüyor gelince indirim kuponlarım yerinde gözükecek mi?
  10. LineaTurco

Aliexpress 200 lira bütçe alınabilecek ürünler?

Arkadaşlar ne alınabilir şu indirimin boşa gitmesini istemiyorum acaba düzgün şeyler önerir misiniz?
Top Bottom